Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az gáz, hogy a székletemmel...

Az gáz, hogy a székletemmel együtt jött egy döglött ízeltlábú is?

Figyelt kérdés

Mikor elvégeztem dolgom, és a budi mélyére néztem nem csak a csodálatos barnamedvét, hanem egy ízeltlábú állatkán is megragadt a szemem. Kicsit meglepődtem gondoltam megvizsgálom. Kihalásztam és erre hasonlított:

[link]


Bizony egy ászkára hasonlít. Nem nagyon tudom elhinni, hogy egy ilyen bennem megélne, de hát szerencsétlen sz@ros volt, tehát több mint valószínű belőlem jött ki. Jah és döglött volt (ezt mondjuk nem csodálom).


Annyira nem örülök neki, de gondoltam megkérdezem itt az okosokat. Amúgy nincsenek bélproblémáim. Válaszotokba kitérhetnétek mondjuk arra, hogy bélférgek meg ilyenek ellen mit lehet tenni otthon. Érdekelne.



2015. márc. 28. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy ilyesmik élősködnének az emberben.simán lehet,hogy egy ászka volt,mondjuk lecsúszott a budi pereméről,és a kakilavina okozta halálát..
2015. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hosszúhajú ***** válasza:
ahhoz túl egyben van hogy belőled jött volna ki - nem hiszem el hogy ezt leírtam...
2015. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!