Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, akik a száraz táp...

Kutyások, akik a száraz táp hívei! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 1. 12:23
1 2 3
 1/23 Akiteki ***** válasza:
100%
Ez is egy vélemény. Ha a kutyámnak jó volt 15 évig a száraztáp, nem biztos, hogy egy ismeretlen internetes hentesre akarok hallgatni.
2010. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a hangsúly itt is a mértékletességen van. Néha szerintem nem árt, ha kapnak tápot is...
2010. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem igaz amit leirtak. De nem értek vele egyett mindenben.. Szerintem egy kis táp nem árt nekik és jő is nekik. Amielött megveszed olvasd el mi van a hátulján nincs-e benne olyan anyag ami a kedvencednek ártana.. Ennyi.
2010. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Akiteki ***** válasza:
66%

A bennfentes valószínűleg a pedigre, vagy csepi vagy tescogazdaságos tápgyárban dolgozott.

Ezért fontos a táp minősége.

Kb. annyira hiteles vélemény, mint hogy - maradjunk a kutyáknál - valaki látott már egy dobermannt meg egy pulit és ezekből minden kutyafajtát meg tud itélni.

2010. márc. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon béna. Ettől most nem fogok sírva fakadni. Ezek szerint az egyik kutyánk pl aki tápon élt 13 évet (nagytestű volt) annak valójában 26 kellett volna csak megfelezték a korát ezek a sz*r tápok? xD A kutyáim jól vannak köszönik szépen, pedig tápot ettek egész életükben! És pl ha nekem otthon annyi kajám nincs ami elég a 3 kutyámnak, nem hogy maradék (abból kb összejön egy negyed tányérnyi) akkor az én kutyáim haljanak meg mert nem tudok nekik maradékot adni "csak" minőségi tápot? :D Továbbra is táppal fogom etetni.
2010. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Én csak kutatok és kutatok, hogy melyik táppal etessem a kutyusomat, melyik lenne neki a legjobb, próbálok érdeklődni és mindkét felet meghallgatni, de egyre jobban elbizonytalanodok. Minden tápról lehet hallani jót is, rosszat is. Hónapok óta olvasok utána, és nem hogy egyre biztosabb vagyok egy táp melletti döntésemben, inkább egyre jobban elbizonytalanodok. Napról napra..erre ma jött ez a link és így tovább.

Ezért linkeltem be.

Nekem ez az első kutyusom, több mint 10 évet vártam rá, és szeretném neki a legjobbat megadni. De nem tudom, mert nem tudom melyik a legjobb. Tudom h minden kutya más és más..de értitek.

2010. márc. 1. 14:13
 7/23 A kérdező kommentje:

De most látom, hogy lehet ez tényleg valamilyen Pedigree-s alak.

[link]

2010. márc. 1. 14:27
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
A legtöbb tápra igaz a cikk,de vannak olyan tápok amire a gyárto husgaranciát vállal.Azaz garantálja hogy a tápban találhato fehérje husbol és nem szojábol meg minden féle szarbol származik.
2010. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ez az ember nem ért hozzá, a nevét sem vállalta és vszeg vmilyen profit volt a célja.

De a lényeg hogy nem hiszek annak aki nem vállalja a nevét a véleményéhez, mert ott vmi bűzlik.

Sztem túl nagy ügyet csinálnak a kutyaetetésből, mi acana-val neveljük fel a kutyáinkat 1,5 éves korukig majd házikoszttal és pedigreevel etetjük életük végéig és eddig mind 12 év fölöttig élt.

2010. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Csak ki kell próbálni hogy a kutyádnak melyik a jó. Látni hogy mikor szép és egészséges egy kutya. Az enyém nem volt szép amikor maradékot evett meg rossz tápot. Nekem ez elég. Ennyi. Persze a jobbak közül nem a pedigreet.
2010. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!