Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám majdnem egy...

Van egy kutyám majdnem egy éves és nem igazán szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 11 hónapos Skót juhászom és nem igazán szeretem azt nem tudom hogy mit tegyek vele mert elaltatni nincs szívem elvinni nincs szívem. Mit tegyek szerintetek?
2015. jún. 24. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
miért nem szereted?
2015. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Elaltatni, csak mert nem szereted? Az emberek még az állat jelzőt sem érdemlik meg...
2015. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Márpedig jobb lenne, ha lenne szíved új gazdát keresni neki. Ilyen felállásban csak felesleges nyűg egy kutya számodra.
2015. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem szereted? És miért érdemelte ki ezt?! Nincs olyan, hogy egy kutyát nem szeretek. Hogy merült fel benned az, hogy elaltatsz egy 11 hónapos kutyát? Inkább vidd el, másnál jobb helye lesz, az biztos...
2015. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Én pont ugyanebben a helyzetben voltam /annyi különbséggel hogy a kutyát rámerőltették, kezdettől fogva nem akartam/.

Csinálj róla jó képeket és tedd fel ingyen elvihető rovatba minél több helyen. /pl. jófogás, apró,.../

Egyébként nekem volt olyan szerencsém olyannak odaadni aki szívesen befogadta szerencsére.

/Szoktam megnézni is/

2015. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Duenna ***** válasza:
77%
Van egy magyar közmondás: Aki az állatot szereti, rossz ember nem lehet.
2015. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

nehogy elaltattasd!!!

inkább tedd ki az utcára ha más nem marad, egy jó ember biztos hamar befogadja, még az is jobb mint megölni őt!!!!

keress egy közeli állatmenhelyet és add be

vagy hirdesd mindenhol hogy skót juhász ingyen!!!!

szegény kutyus mivel érdemelte ki, hogy nem szereted?! :)

2015. jún. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
A Lelenc Kutyamentő Egyesület csinálja a skót juhász fajtamentést,méghozzá nagyon jól.Ők keresnek neki egy normális gazdát.
2015. jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

Normális állatorvos azért nem fogja elaltatni, mert nem szereted a kutyát.

Önző vagy, ha nem látod be hogy a kutyának egy másik embernél,aki szereti, jobb helyen lenne! Ha nem szereted minek maradjon nálad? Miért nem szereted?

2015. jún. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%

Keress neki egy normális gazdát. Hirdesd meg, vagy vidd be a menhelyre, vagy hagyd ott az állatorvosnál, vagy bármi. Még jó, hogy elaltatni nincs szíved egy 11 hónapos kutyát! Hogy jut ilyen az eszedbe egyántalán???

Csak egyet fogadj meg: ne tarts többet állatot.

2015. jún. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!