Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fetreng a westie kutyám...

Pinky1981 kérdése:

Miért fetreng a westie kutyám a kakájába vagy a sárba?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy fel akarja venni annak a szagát amibe éppen hempereg.Elvileg ezzel felveszi a természet szagait és könnyebben rejtőzködik.Ez szerintetek tényleg így van?
2010. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden kutya csinálja ezt. És igen, úgymond információt gyűjt, hogy ki és mikor ment arra fele, ahol ő sétál. Mondjuk amikor a kutyám meghempereg egy jó nagy adag lócitromban, az valahogy nincs ínyemre!:) De ez természetes, persze azért azt nem hagyom, hogy kakába fetrengjen, de néha sajnos előfordul. Úgyhogy ha csak a sárba fetreng és van időd és kedved is megfürdetni, az nem nagy baj. De azt figyeld mibe szeretné otthagyni a nyomát!
2010. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A saját kertünkbe csinálja ezt, nem szeretem ezt a tevékenységét, de úgy látszik nem lehet tenni ellene. :)
2010. márc. 3. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy szagot akar hagyni.Igaz az én westie m még saját piszkába nem, de más kutya és a teknősöm piszkába simán bele hempergőzött már.

Azóta sokkal jobban figyelek, főleg bokrok közelében:D

2010. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak megjelöli a területét! Mondom, ez természetes, úgyhogy nem tudsz semmit tenni. Sajnos erről nem nagyon tudod leszoktatni, mert ösztönösen jelölik a területüket!
2010. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!