Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyűlölöm a kutyákat, hogy...

Gyűlölöm a kutyákat, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve kezdődött ez az utálat, amúgy minden állatot nagyon szeretek. Vegan is vagyok.


Látok egy kutyát, és elkap a hányinger, azok a kis yorkik meg egyszerűen kikészítenek. Meg ahogy ugat a szomszéd kutyája......


Nem akarom utálni őket, mit tegyek?


2015. júl. 1. 13:57
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Sőt, úgy érzem, ez már lassan több gyűlöletnél. Rosszul vagyok tőlük...
2015. júl. 1. 13:58
 2/18 anonim ***** válasza:
Pontosan mit utálsz bennük? Mi váltotta ki a dolgot?
2015. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Pszichológus segíthet.
2015. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3 éve lett egy kutyánk, a régi meghalt. Őt szerettem. Ez az új egész álló nap ugat, ha kimegyek belemászik a fenekembe, neveletlen, büdös. Nem tudom, minek van még itt, az agyamra megy. Senki nem foglalkozik vele, pedig hogy akarták a többiek... Nem tudom rabeszelni őket arra, hogy vigyük el valahova.
2015. júl. 1. 14:02
 5/18 A kérdező kommentje:
És most már tényleg rosszul vagyok, ha látok egy kutyát, főleg azokat a mini genetikai roncsokat...
2015. júl. 1. 14:03
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Ja, hogy a saját kutyádat nem nevelted mert azt hitted, hogy anélkül is működik a dolog, de kiderült, hogy mégsem és (mily meglepő) nevelés nélkül csak a baj van vele. A megoldás: pórázra veszed és elviszed sétálni, hogy lefáradjon és ne legyen kedve ugatni.
2015. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én sose akartam ezt a kutyát, elleneztem!
2015. júl. 1. 14:26
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz vele, ismerd meg.
2015. júl. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Talán foglalkozni kellene vele, lekötni, megnevelni? AHelyett, hogy hagyod, h halálra unja magát.
2015. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Én pedig az ilyen embereket gyűlölöm. Szerencsétlen állat csak szeretetre, figyelemre vágyik és utálatot kap cserébe. Cserébe azért a mérhetetlen hűségért és imádatért, amit a gazdi nem érdemel meg. Az emberek csak fele olyanok lennének, mint a kutyák, akkor jobb lenne a világ.
2015. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!