Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék sütni a kutyámnak...

Szeretnék sütni a kutyámnak egy tortát, mert szült! Milyen recept ötletetek van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 23:33
1 2 3 4 5
 11/49 anonim válasza:
27%

értem én hogy némelyik ember közel kerül a háziállathoz.

de egy torta már szerintem túlzás.

a kutya nem ember csak egy állat.

de ez csak az én véleményem

2010. márc. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
35%
Nekem is van kutyám, de szerintem ez túlzás azért :D Még a labdákat meg egyéb csörgős vackokat se veszem meg neki. De nem is igényli... A kedvenc pólómmal jobban elvan...
2010. márc. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
94%

darálthúsos torta.Ilyen pulykapépből.

vagy állateledel boltban kapható olcsó fagyasztott csirkeszárny, láb meg ilyen termékek és azt rakod bele a tortaformába (előtte abáld meg)

2010. márc. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
42%
Enyi hülyét... nem értem mi abban a gond hogy más szereti a kutyáját és tortát is készit neki (lehet rizs-böl kutya kajábol ,hus bolt ,csirkedarabokbol is csak édeséget nem szabad neki semmiképen adni ) az ivartalanitásal meg nem értek egyet még a mai napig pedig már több mint 10 éve kutyákal élek , nem hiszem hogy te nyugodtabb lennél ha ivartalanitanának azért tünik nyugodtnak a kutya ill macska mert trauma érte abszolut nem azért mert némely hülye szerint örül neki és jot tetél vele...
2010. márc. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
57%

Tenyésztő vagy?????

Mert ha nem , akkor öt darab felesleges kutyát adtál ennek a csodálatos országnak, ahol egyébként sincs gyakorlatban állatvédelem, és a statisztika szerint, az öt-böl kettő utcára, ill. menhelyre fog kerülni, én kutyamentő vagyok, és a kutyák lelkét ápoló elmebeteg ember, de azt javaslom, abból a kettőböl süss neki husospalacsinta tortát.

2010. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass azokra akik oltanak! Az ivartalanítással kapcsolatban nézz utána, hogy mennyi betegséget megelőzhettek vele! És nem éri semmi trauma! Ráadásul pár évvel meghosszabbíthatja a kutya életét! Tudom, mivel állatorvosnak tanulok! Kutyatorta recept: * 3 bögre liszt

* 1 sütőpor

* 1/2 csomag vaj

* 6 tojás

* 1 / 2 bögre olaj

* 2 doboz a kedvenc kutyaeledelből, vagy 2 üveg csirkehúsos bébiétel

* 2 bögre finomra aprított sárgarépa

* pár csík ropogósra sült szalonna

* 1 doboz joghurt, vagy tejföl, amit a kedvencünk jobban szeret.



Elkészítése:


Keverjük össze a lisztet a sütőporral, majd adjuk hozzá az olajat, a tojásokat, és alaposan gyúrjuk össze.


A kutyaeledelt és az aprított sárgarépát is alaposan keverjük ki a vajjal. Öntsük a tésztát egy sütőformába, és 180 C -on süssük 50-60 percig. Ha kész, hagyjuk hűlni néhány percig, mielőtt kivennénk a sütőformából. Azután vágjuk két -, vagy három rétegre. Az első réteget kenjük meg joghurttal, majd kenjük rá a húsos tölteléket. A második réteget szintén kenjük meg joghurttal és a húsos töltelékkel. A tetejét és a tortát körben szintén fedjük be joghurttal. Szórjuk meg sült szalonna darabkákkal, vagy díszítsük füstölt szalonna csíkokkal.

2010. márc. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még mielőtt valaki leoltana, nem édes joghurt, hanem natúr kell bele! Egyszer csináltam ilyet a kutyámnak és nagyon ízlett neki. Ezt a neten találtam, már fél éve. Szerintem ezt megpróbálhatod, olyan dolgokból van, amit a kutya meg tud emészteni.
2010. márc. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
48%
8:00! Állatmentő vagy, mi? Egy igazi állatbarát a büdös életben nem adna ilyen hülye tanácsot!
2010. márc. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
58%
Milyen kutya? Remélem tisztában vagy vele hogy alsó hangon 2 menhelyi kutya életét oltottad ki a kis szaporulatoddal! Utána kéne nézned a dolgoknak mielőtt ilyen felelőtlen dolgot teszel! A te fajtádat hívják SZAPORÍTÓNAK! Miért is kellett ennek a szerencsétlen kutyának almot lehoznia?
2010. márc. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
46%
Az a szaporító aki megállás nélkül elleti a kutyáit és jó pénzért eladja a kölyköket! A kérdező írta valahol, hogy gondolkozik az ivartalanításon! Lehet, hogy akartak még kutyát, és a többit elajándékozza olyan családnak, akikről tudja, hogy törődni fognak a kutyával! Nehéz elhinni, hogy nem mindenki a pénzt látja egy kiskutyában? És az is lehet, hogy kezdő tenyésztő, nem? Amíg nem tudjátok, mi a helyzet, addig ne írjatok szemétségeket! Nem hinném hogy egy szaporító tortát süt a kutyájának!
2010. márc. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!