Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék sütni a kutyámnak...

Szeretnék sütni a kutyámnak egy tortát, mert szült! Milyen recept ötletetek van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 23:33
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
56%
Számomra már az is szaporító aki a törzskönyv nélküli, betegségekre nem szűrt kutyától egyszer is lehoz almot! Mi van akkor ha esetleg tényleg szerető családhoz kerül? Mi biztosítja h 2-4-6 stb. év múlva is szeretni fogják és gondoskodnak róla? Ki garantálja azt h nem lesz beteg a kutya, ha a szülei nincsenek szűrve és az ősök is ismeretlenek? Nem úgy tűnik ez a gazdi mint egy kezdő tenyésztő! És igenis hagy hőbörögjek már, mert elegem van abból h mindenki orrba-szájba kiskutyázik a gyepiken meg sorra altatják a kutyákat! Ivartalanítani a kölykök előtt kellett volna és nem utána gondolkodni róla!
2010. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok belefolyni a vitába, csak a feltett kérdésre válaszolni!


A kutyám szülinapjára én virslitortát csináltam!

2010. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat!Nem vagyok szaporító:)!!!És a két kutyát akiknek a kölykei most születtek én is az "utcáról" fogadtam be(az eggyiket 2 éve a másikat féléve)!Tehát jót tettem velük,boldogok és rengeteg örömet okoznak három lányomnak!Oltást,chippet megkapták egészségesek és féregtelenítve vannak kb.2-3 havonta!

Ennyit az előitéletekről!

Egyébként valóban 5 kiskutya született és háromnak már van szerető családja!Húsvétra lehet őket elválasztani,mivel foxik hál1Isten nem okoznak sok gondot nekünk!

Köszönöm mindnekinek a véleményét,tanulságos!

2010. márc. 3. 13:42
 24/49 anonim ***** válasza:
50%
Én sem tenyésztőtől vettem a kutyámat, és láss csodát nem egy nyomorék, betegeskedő kutya lett belőle! Én értem amit mondani akarsz, én is gyűlölöm a szaporítókat, és abban is igazad van, hogy már rég meg kellett volna műttetni a kutyát. De nem ismerjük a hátteret, sem a kérdezőt, lehet, hogy rosszul ítéled meg. Nem akarok vitatkozni, de előre megítélni sem!
2010. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
82%
Na most már ismerjük a hátteret!:D Látod rendesen gondozza a kutyákat, úgyhogy nem szaporítóról van szó!:)Remélem megnyugodtál, mert én igen!
2010. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nem nyugodtam meg.. Időben kellett volna ivartalanítani.. És mi van a maradék kettővel? Mi lesz ha nem találsz gazdát? Én elhiszem h szereted őket meg gondoskodsz róluk, meg tiszteletre méltó h befogadtad őket, de akkor is hatalmas ostobaság és felelőtlenség amit csináltál!
2010. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Nézdd!!Elég sok időm van még,hogy annak a kettő kicsi lénynek találjak szerető gazdit!Nem hinném,hogy akkora nagy felelőtlenség és ostobaságot követtem volna el,hogy megérdemelném ezt a hangnemet...lehet,te máshogy oldottad volna meg a dolgot...nekem nem volt hozzá szívem!

De hidd el nem áll szándékomban tenyésztővé sem válni!A megoldáson viszont gondolkodom!

2010. márc. 3. 15:00
 28/49 A kérdező kommentje:
Egyébként,csinálok neki egy kis húsos tortát..a SAJÁT kezemmel,mert gondolom ez nem baj?:):)Hogy visszatérjek az eredeti kérdéshez!
2010. márc. 3. 15:02
 29/49 anonim ***** válasza:
71%
14:26! A kérdés nem az ivartalanítás volt, hanem a torta!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
67%

14.26


Te totál meg vagy zakkanva!!!!!!!!

2010. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!