Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sűrűn fürdeted otthon...

Milyen sűrűn fürdeted otthon a kistesű kutyusodat, aki veled alszik az ágyban? Nekem egy Yorkim van. Légyszi a fajtáját is írd le.

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 08:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem alszik velem, még csak az kéne. Törpe schnauzer és ránézésre állapítom meg, hogy szükséges van e fürdésre.
2010. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Miféle kérdés ez?


Sztem ez mindenki magánügye.

2010. márc. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mi az hogy miféle? Mi magánügy ebbe? Egy sima kérdés! Ha bajod van a kérdéssel, akkor ne válaszolj! Kíváncsí lennek, hogy milyen sűrűn ajánlott fürdetni kistesű kutyát, aki veled alszik!Azért van ez az oldal, hogy kérdezzen az ember, és név meg arc nálkül lehessen rá válaszolni. Nem értem mi a bajod ezzel.
2010. márc. 3. 09:20
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Hát a provokatív megfogalmazáson kívül semmi..



Egyébként 2-3 naponta, de nyáron akár naponta is.

2010. márc. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nekem westie-m van. hajnalban veszem fel az ágyra, ha párom akkor megy dolgozni, de reggel minden nap, és akkor még együtt alszunk 1 órácskát.

nem szoktam fürdetni, kiskorában fürdettem mikor idekerült, meg vagy 2x mikor kutyakakiba hempergőzött:D

de neki öntisztító a kis bundája, kikefélem, fújok rá kis nercolaj sprayt, és annyi. ragyog egy sáros nap után is:)

2010. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Évente max 3-4x lehet a kutyát fürdetni, mert különben tönkreteszed a bőrét! Persze pl.: nyáron a sima vízzel való locsolás, vagy fürdés nem árt.
2010. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Én a Yorkymat 1-2 hetente fürdetem igaz neki problémás a böre azért ajánlották.És gyógyszertárba csináltatott fürdőkrémmel ami olcsóbb és jobb is a samponoknál.
2010. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem, hogy mennyire koszos, az latszik a szore tapintasabol lehet erezni, a szagabol es sokszor latni is lehet.

Valaki teljesen koszosan is beengedi az agyaba, valaki csak kicsit koszosan, valaki pedig csak teljesen tisztan.

Az biztos, hogy a kutya furdetese nem olyan, mint az ember furdes, a kutya bundajat is es a boret is megviseli, ezert csak nehany alkalommal szabadna furdetni evente.

Ha te csak tisztan akarod beengedni az agyba, akkor inkabb ne is aludj vele, mert a tulzott furdetes szegenyt kikesziti.

Ha viszont annyira vele szeretnel aludni, akkor meg kell bekulnod azzal, hogy a kutya nem lehet patyolat tiszta minden nap, minden heten.

2010. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ja, es meg annyit, hogy en yorkirajongo vagyok.

Az enyem ki van tiltva az agybol, viszont a haloszobabol nincs. Neki sajat kutyafeszke van, ami a haloszobaban van elhelyezve.

2010. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

16:22, pont azért problémás a kutyád bőre, mert 1-2 hetente fürdeted. Ha békén hagynád 3-4 hónapra, szépen regenerálódna a bőre, és semmi baja nem lenne!

Kerti kutyát évi 1-2x, lakásban tartott kutyát pedig leggyakrabban 2-3 havonta ajánlott fürdetni. Minél ritkábban, annál jobb!

2010. márc. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!