Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen sűrűn fürdeted otthon...

Milyen sűrűn fürdeted otthon a kistesű kutyusodat, aki veled alszik az ágyban? Nekem egy Yorkim van. Légyszi a fajtáját is írd le.

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 08:51
1 2
 11/18 anonim válasza:
44%

Szia! Megfelelő kutya!!!kozmetikumokkal gyakran fürdetheted, akár 2 hetente is. Mindenképpen használj balzsamot és kondicionálót is. Itt nézz körül www.zanni.hu

Ha felveszed velük a kapcsolatot , akár a kutyusodra szabottan is szívesen segítenek. Nekem máltaim van. 10 naponta fürdetem , mert ő is velem alszik és sokat van kézben( ezáltal jobban piszkolódik és zsírosodik a szőre). Abszolút működik, mindig ápolt és tiszta.

2010. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nekünk mopsz,és én is ránézésre,de azért igyekszem betartani a 2-3 hónapot,közben törölközés,és kefe. amúgy ő sem alhat velünk,de feljöhet az ágyra,ha kedve van,este pedig tudja,h lefekvés, és megy a saját fekhelyére
2010. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

A kutyusom 7hónapos, a bundája még nemvolt levágva, nem teljesen szobatiszta, pelusozik még, és imádja szétszedni a pelust. Én most így 2hetente fürdetem, de ha eljön a tavasz, levágatom a bundiját és akkor átállok havi 1 fürdetésre. Addig is minden séta után lábmosás. :)

2010. márc. 4. 09:09
 14/18 anonim ***** válasza:
Belehempereg a kakiba?
2010. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
azért 7 hónaposan már rég szobatisztának kéne lennie..de mindegy.
2010. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem hempereg bele a kakiba, érdekes, mert ha kakil akkor nem nyúl a pelushoz.

Átveszi a pisi szagot a bundája, mikor odaül, vagy elkezdi cipelni a pelust, vagy szétszedi.

Azért nem szobatiszta, mert ezekbe a szar időkbe, latyakba, hóba nem vittem ki abszolút.

Pont ma voltunk orvosnál, mondtam neki, hogy mi van, és azt mondták semmi baj, majd hozzáfog szokni arra hogy a kint végezze a dolgát, és akkor neki sem lesz szaga.

2010. márc. 5. 20:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért nem vitted ki?! A Yorki is kutya, nem pedig plüss állat..
2010. márc. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

azigen:DD

minek neked kutya???:DD

télen nem fogod kivinni soha?:D

2010. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!