Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdik! Meddig bírja a kutyáto...

Gazdik! Meddig bírja a kutyátok egyedül?

Figyelt kérdés

pl.ha dolgoztok,vagy intézni valótok

van.és hogy viseli?én most fogok dolgozni menni és kicsit félek.nem ugat vagy ilyenek,mert szokott egyedül lenni.de most többet kell.


2010. márc. 3. 10:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
jó hát te kérdezted hogy hogy viseli:D
2010. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Enyém maximum pár órát marad egyedül amíg én suliban vagyok. De általában szoktak otthon lenni délelőtt is. Délelőtt tudja a kutya, hogy mindig elmegyek hozzá szokott már. Viszont ha délután megyek el otthonról (hiába vannak otthon) elvárja, hogy vigyem magammal mindenhova :D Akkor néha balhét csap :D De tudja, Ő hogy vissza jövök.
2010. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

persze hogy én kérdeztem.nincs is semmi baj.nem értem miért írtad....

itt egy kép: [link]

nem tud kiugrani,itt látszik is.

2010. márc. 3. 11:34
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Jah ez ilyen benti erkély úgy látom. A miénk kilóg. Amúgy tündéri eb :)))
2010. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon helyes a kis eb!! tetszik :)
2010. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

nekünk kertben vannak és ketten, plusz 2 cica. napközben eléggé lefoglalják egymást. de alig várják h hazaérjünk. az egyik olyankor folyamatos nyüszögésbe kezd, olyan mintha elmesélné a napját. annyira édes :D

ha sokáig magukra maradnak mert pl nyaralunk és csak addig látnak közelről embert amíg ismerősünk megeteti őket, ak jobban láccik rajtuk, szinte kibújnak a bőrükből és eccerre boldogak meg szomorúak h magukrahagytuk őket.

én szeretem a kutyákat, de ne felejtsük el h nem 2 hetes csecsemők akik 24órás szolgálatot igényelenek. ink nagyibb gyerekekhez hasonlítanám, akik már elvannak egyedül, de azért kell társaság

2010. márc. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Eddig 12 óra volt a max amíg egyedül, nagyon sajnáltam szegényt, lerobbantunk a kocsival és senki nem tudta volna levinni, csak nálunk volt kulcs. Már ott voltam hogy megkérem a szomszédot törje fel az ajtót... Szegényke be is kakilt. De kb 8 órát simán kibír.
2010. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jól mozgasd le mielőtt elmész. Akkor szinte örülni fog, hogy pihenhet. De nem 10-15 perc, hanem 1-1,5 órás aktív mozgás! Nincs kifogás, hogy nem érek rá, dolgozni megyek stb. Korábban kell felkeni! Én munka előtt 1 órát futtatom, egy ismerősöm pedig 2-3- órát (mondjuk ő fanatikus kutyimádó :))!
2010. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
bocs,de eszem ágában nincs korábban kelni.így is hajnal 3.30-kor fogok kelni.fél órát tudok lent lenni.
2010. márc. 5. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!