Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffi-Cane Corso mix szerinte...

Staffi-Cane Corso mix szerintetek milyen kutya lesz?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a jellemére, méretére. 8 hetesen elég picurka még, csak 3.5 kg. A szülei sem voltak túl nagyok, még a Cane Corso sem annyira (ő az apuka).
2015. júl. 5. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Stafi-corso mix lesz. Hogy milyen külsővel és tulajdonságokkal fog bírni, majd olyan 8-9 hónaposan derül ki.
2015. júl. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami kutya, amire a köznép úgyis rásüti hogy "bitbull"
2015. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy világéletemben magasról tettem a köznép véleményére.
2015. júl. 5. 13:40
 4/6 anonim ***** válasza:

4 lábú és két fülű lesz. :)


Nagytestű, izmos, mozgékony, lógó fülű kutya lesz belőle.

Megfelelő szocializáció esetén jóindulatú, esetleg némileg domináns lesz, ami csak kutyák esetében "jön elő", de embereknél nem.

Egy cc és egy amstaff gazdija :)


(Egyébként ez a "8 hetesen 3,5 kg" elgondolkodtató. Biztos, hogy csak cc és amstaff van benne? Tán lesz 35, max. 40 kg.)

2015. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

# 4/4 Köszi a rendes választ. :)

Igen, az már most látszik rajta, hogy a többi kutyával domináns lesz. Van két kutyánk, rajta kívül, őket már most próbálja "helyre tenni".

Miért írod, hogy a 3.5 kg elgondolkodtató?

Én láttam mindkét szülőjét, nekem fajtatisztának tűntek. Habár anyuka staffihoz képest igen alacsony termetű...

2015. júl. 7. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak kevésnek tűnik a 3,5 kiló, ezért tartom valószínűnek, hogy nem csak staffi és cc van benne.

Na, lényeg az, hogy vigyázz vele, ha ennyire domináns, mert még jól megtépik.

Egyébként az én amstaffom a 9 éves corsómat akarta ledominálni 9 hetesen. A cc meg néha megruházta. :)

Most lenyomta egy 1,5 éves cc, elfogadta, szerencsére, de egy 6 hónapos kuvasszal nem jutunk dűlőre.

Mind ivaros kan, úgyhogy nem könnyű.

2015. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!