Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet betanítani?...

Hogyan lehet betanítani? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 3 hónapos, labrador és német juhász keverék kiskutyánk, azt szeretném megkérdezni, hogyan lehet megtanítani őt. Valaki tud esetleg jó könyveket, és videókat, ahonnan ötleteket meríthetnék? Előre is köszönöm! :)



2015. júl. 6. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bármelyik kutyatanításról szóló könyv, illetve videó ilyen, és nagyjából az összes kutyaiskola is :)
2015. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Nem szívesen vinném kutyaiskolába, de akkor majd nézek egy-két videót meg könyvet. :) Megy a zöld pacsi! :D

2015. júl. 6. 16:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Kutyaiskolába miért nem viszed? Az lenne a legjobb a kicsinek, ha oviba járhatna és játszhatna vele egykorú kölykökkel, és te is kevesebb hibát követnél el a nevelésében és tanításában. Mellesleg se videóból, se könyvekből nem lehet megtanulni azt, hogy hogyan lehet egy kutyát nevelni és tanítani, viszont a kutyaiskolában igen.
2015. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
101 Kutyatrükk. Benne vannak az alapok, és leírja lépésenként hogyan kell megtanítani a kutyának. Emellett pedig tök jó trükkök vannak benne. :)
2015. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A 101 Kutyatrükk pdf-ben is fent van, nézd meg: [link]
2015. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Azért nem viszem kutyasuliba, mert 13 vagyok, és nem vagyok benne biztos, hogy különórák és tanulás mellett lenne erre még időm.

Másik két válaszolónak meg köszönöm szépen! :)

2015. júl. 6. 22:40
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Itt van pár jó tanács egy kutyaiskolától :)

Minden le van írva, ami egy kölyök neveléséhez szükséges lehet és persze az alap parancsszavak (Ül,fekszik...stb.) tanításának módszerei is.

[link]



Kellemes időtöltést kívánok nektek és legyél vele mindig türelmes, hiszen még csak gyerek :)

2015. júl. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat. :) (és természetesen türelmes leszek mindig :D )
2015. júl. 7. 14:00
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Én sem vittem soha kutyasuliba a kutyusaimat eddig mégsem volt gond egyikőjükkel se simán tudtam tanítani egyedül is. Az interneten ezzel kapcsolatban tényleg egy csomó hasznos videó fönt van. Az a lényeg hogy nagyon sokat foglalkozz vele és ha megtanult valamit azon kívül hogy leül a kajáért azt rendszeresen gyakorold is vele. És mindig legyetek következetesek. Ha valamit nem szeretnétek hogy csináljon akkor semmilyen körülmények között nem szabad neki megengedni. Ha eleget foglalkozol vele szerintem nem lesz gond főleg hogy a labradorok nagyon okosak és könnyen tanulnak. Sok szerencsét ! :)
2015. júl. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. júl. 7. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!