Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy zajlanak a kutyakiállitás...

Hogy zajlanak a kutyakiállitások és a tenyésszemlék?

Figyelt kérdés
Ha végzek a sulival, lesz egy tacskókennelem, utánanéztem a legtöbb magyar kennelnek, hogy minőségi kutyáim lehessenek, már csak azt nem tudom, milyenek ezek a kiállítások és a szemlék. Elsősorban olyanok válaszoljanak, akik voltak már ilyenen, akár csak nézelődni is. Előre köszönöm a normális válaszokat, és igen, tudom, hogy tenyésztésből nem lehet megélni, felelősség, és hogy pénz kell hozzá, stb..

2015. júl. 12. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmész megnézel pl egy CAC-ot, utána egy CACIB-ot, aztán egy fajtakiállítást, majd egy tenyészszemlét.
2015. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj el egyre, aztán nézd meg magad. Hosszú is lenne leírni, meg kb. annyi értelme lenne, mint vak embernek elmagyarázni, hogy milyen a kék szín.


Ilyenkor nyáron minden hétvégén van valahol kiállítás, nézz utána a meoe oldalán és ha közeletekben lesz egy, akkor elmész rá.

2015. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, kezdő tenyésztő vagyok, szívesen elmagyarázok mindent, hogy ne essél majd pofára és ne járasd le magad máskülönben senkinek sem kell majd tőled kutya! Írj privit ha érdekel!
2015. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Handlerkedem már egy pár éve, ha gondolod írj rám!
2015. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!