Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Engem büntetnek meg?!?

Engem büntetnek meg?!?

Figyelt kérdés
Két kreol "tini" verekedtetett pitbullokat vagy stafit nem tudom a telkem előtti erdős dimbes-dombos dombos részen de megunták és szerintem arra jutottak,hogy a két "kutya" nem hajlandó egymásra támadni majd az én telkemen szerencsét próbáltak. 5 hónapos kaukazusi kölyök játszott kint úgy gondolták le vadásztatják azzal a két "kUTYÁVAL" ... csak arra nem számította két "réti n4gger",hogy apuci is kint van aki néró névre hallgat és egy 87 kg elég heves természetű kannak számít. Mondanom se kell a két "kutyával" mi lett? A kölykök elrohantak és vissza jöttek segítséggel :) valószínűleg elviszik és elaltatják a kutyáimat mert "veszélyesek" pacsi bocs a sok hibáért de gondoltam még melegében megosztom veletek.

2015. júl. 14. 10:03
 1/9 NoHead Dog ***** válasza:
89%
A te telkeden belül történt. Semmi dolgod velük. Ha ott dzsemböriznek, neked áll jogodban birtokháborításért rendőrt hívni. :)
2015. júl. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Láttad az eseményeket?

Mert akkor szerintem te is feljelenthetnéd őket. Főleg ha láttad, hogy uszítják a kutyájukat a támadásra.


A telked körbe van kerítve?


A kutyád nem emberre támadt, ilyenkor szerintem nem automatikus, hogy elaltatják.


Mindenképpen kérj jogi segítséget.

2015. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmi nem fog történni. A te telkeden belül ők követtek el birtokháborítást. Így jártak.
2015. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 HUN_Sector ***** válasza:

Ha beléptek a telkedre, mely nem volt elkerítve, akkor birtokháborítást követtek el. Ketten tették, ráadásul elmondásod szerint verekedésre kiképzett kutyákkal, mely szerintem a felfegyverkezve történő kitételt is megvalósítja.

Amennyiben még a bejáratnál (elég ha ott van teljes bekerítés esetén) is kint van egy tábla, mely harapós kutyára figyelmeztet, úgy teljesen be vagy védve.


Ha azonban nem volt lekerítve a telked, akkor lehetnek gubancok.

2015. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs lekerítve a telek, akkor is magánterületnek számít. Ráadásul az idegen kutyák ha szabadon voltak, máris megsértették a "póráztörvényt".
2015. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként mondd azt a rendőröknek, hogy téged támadtak a staffok. Biztos találkoztak már ilyennel mert ezek a retkek nem csak kutyára de emberre is uszítják ezt a csodálatos fajtát..nekem ilyenem van, szóval nem vagyok a fajta ellen de ha már nem élnek, akkor mindegy hogy mit tudnak a rendőrök. Ìgy mondhatod hogy a te kutyád csak bevédett..esetleg állatvédőkkel beszélhetsz hátha tudnak segiteni. Viszont készülj fel, hogy a tinik családja nem hagyja annyiban, járjatok ki sokat a telekre, mert képesek feltörni, hisz ők mindent megtehetnek büntetés nélkül..
2015. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ne már! És ki mondta, hogy elaltatják, a barnatalpúak? Vagy már jött valaki más is? Ez egyszerűen hihetetlen... remélem, volt kerítés. Nekem kölyök kutyám van, aki egyenlőre még nem is ugat (őrzővédő fajta egyébként), de máris kitettem, hogy kutya harap. Ne ezen múljon, hogy nem tettem ki és bármi történik egyszer.
2015. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam,hogy ennyi emberben fog nyomot hagyni. A rök mondták nekem,hogy ebből nekem lesz bajom. De tovább vittem az ügyet azóta a kreol testvériség tagjait szekálja a rendőrség.De engem a végén már annyira meg akartak bírságolni vagy nem tudom h,ogy bele kötöttek,hogy nincs ki helyezve harapós kutya tábla.
2015. júl. 16. 09:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy volt csak lelopják. Nekünk mind a két kapuhoz volt rakva és mikor megmérgezték az előző kutyámat, hirtelen eltűnt mindkét tábla..ja egyébként area is figyelj nehogy bedobjanak valami mérget amit felesznek a kutyáid :(
2015. júl. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!