Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek van még baja?

Szerintetek van még baja?

Figyelt kérdés

Szóval 2 napja elkezdett köhögni a kutyus, meg öklendezni. Sajnos este nem tudtam mit csinálni vele, orvos errefelé nincs, nemhogy késő este.

Másnap már nem nagyon csinálta, evett is.

Ma viszont most megint köhögött kettőt, de már nem öklendezett.

Ma vettem neki ilyen kutyaszalámi szerűséget, meg is ette, nagyon izgatott volt.

És ma csak akkor köhögött amikor ugrándozott fel izgalmában.


Szerintetek letudta nyelni azt ami megakadhatott neki?

És ma csak azért köhögött mert megsérthette a szája belsejét?

Az a helyzet hogy egyszer már voltam orvosnál ilyen ügyben vele, azt mondta hogy nincs semmi baj, és elkért 15 ezer forintot a semmiért.

Szóval ha orvoshoz kellene vinnem, akkor ide már biztos nem vinném, csak a városba, de kocsim sincs.


Szerintetek már jól van, vagy valahogy vigyem el orvoshoz? (Az a baj meg se tudok kérni senkit hogy kocsival vigyen be)


2015. júl. 14. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus? Öreg kutyáknál köhögést okozhatja szív/tüdő betegség. Ha még egy hét múlva is köhög, én megmutatnám orvosnak.
2015. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Múltkor mikor csinálta? mekkora a szőre? nagyon vedlik? nekünk két kutyánk van az egyik nagyon vedlik (a fiatal) az öreg pedig már nem lát jól és láttam hogy egy kóbor szőrpamacsra veti magát és bekapta, kiköpte. tegnapelőtt 4-kor arra ébredtünk, hogy hangosan hörög és öklendezik ma is csinálta de sokkal ritkábban és halkabban. szerintünk a szőr okozza. de csak akkor csinálta amikor ugatott, morgott. valószínűleg el fog múlni. szerintem ne vidd orvoshoz. fölösleges :)
2015. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ma egyszer köhögött, amúgy 6éves foxi és örökmozgó, ez most azért jó mert most így is tartja az örökmozgó énét így gondolom hogy nem lehet gond már.
2015. júl. 15. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Okozhatja fűszál, amit félrenyelt, vagy szőr, ha sokat nyalogatja magát, de lehet szív vagy tüdő gondja is, esetleg légcsőszűkület. A helyedben valahogy megpróbálnám elvinni állatorvoshoz, nehogy nagyobb baja legyen belőle. Jobb félni, mint megijedni.
2015. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Túlzott gyomorsavtól is lehet, ilyenkor általában öklendeznek is de nem jön semmi, vagy sárgásat hánynak. Az enyém ha izgatott akkor szokott köhögni, néha befulladni, mint aki asztmás, de nem az, hanem légcsőszűkülete van.
2015. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elvittem, hát doki szerint már semmi gond, 10e-t kért.. :)
2015. júl. 16. 02:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy minden rendben van vele :)

Kedves állatorvos...:/

A mi állatorvosunk ilyenkor semmit sem kér. A múltkor is megnézte a bűzmirigyét és minden rendben volt, így nem kért érte pénzt.

2015. júl. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!