Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya fél a víztől. Mit...

Gabork20000218 kérdése:

A kutya fél a víztől. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A kutya már akkor is elbujik ha közel megyek a csaphoz?SOS
2015. júl. 17. 20:33
 1/9 anonim válasza:
27%
Tedd bele nyugodtan majd megszokja.tedd bele a vízbeaztán emeld ki belőle és nézd meg mit csinál majd a lábával. :D nagyon arik
2015. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Hívd macskának!
2015. júl. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2# ez hatalmas :D

Én az enyémmel úgy szoktattam meg a vizet,hogy miközben játszottam vele,apum a slaggal locsolt bennünket.

2015. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
45%
Szerintem rángasdd bele a Tiszába magaddal vagy attol függ hogy mi van arra ès megszokja mert èn is azt csináltam.
2015. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Állatkínzás…


Ha fél a víztől mit erőltetitek? Szerintem kerülje ha jól esik neki… Az én kutyám is fél a víztől, ÉS?! Inni iszik akkor meg semmi baj… minek kéne belemennie, ha nem akar??

2015. júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Hívd macskának!
2015. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehogy bele dobd mert így akár eg yéletre megutálhatja.. Szépen fokozatosan próbáld hozzászoktatni, a legjobb ha van kutyabarátja aki szereti a vizet, így együtt érdemesebb megpróbálni a dolgot :)
2015. júl. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletben azt, hogy ő nem szereti a vizet. nem kell erőltetni.
2015. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém sem szereti, de nem is nyaggatom ezzel. Vannak tériszonyos kutyák, az enyém víziszonyos. :D

Azt azért meg szokta engedni, hogy ilyen melegben vizes szivaccsal "áttöröljem", sőt még a fürdetést is engedi, ha kis pohárral, óvatosan öntöm rá a vizet.

2015. júl. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!