Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF etetés - utálja a nyerset...

BARF etetés - utálja a nyerset, hagyjam abba?

Figyelt kérdés
Már majd' 3 napja nem evett, csak pirinyó nasikat, pedig egyre éhesebb a kutyusom. Most próbáltam átszoktatni BARF-ra, de nem eszi egyáltalán, fintorogva néz rá, ha elé teszem, szinte olyan, mintha undorodna. Csak kényszerből rágcsált 1-2 miniatűr csontszilánkot, de azt is fintorogva. Hagyjam abba? Tippek, hogy megegye?

2015. júl. 19. 19:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Hány éves a kutya? És milyen húst adsz neki?
2015. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
4 éves, ha a mostani barfosra gondolsz, csirkét. Egy kis farhátat kapott, kb. 5 dkg az egész (mármint amit levágtam neki) de ezt sem ette meg teljesen. Ha megfőzöm, úgy szereti.
2015. júl. 19. 19:29
 3/27 sippara ***** válasza:
73%
Hiszti. Nasi alapból nincs ilyenkor, jutifalat se, és én szó nélkül ki is hagynék egy napot, mielőtt újra próbálom a nyerset.
2015. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
46%

Te prey modell szerint etetsz.

A barf ennél bonyolultabb, a barfnál van alma, zöldkagylópor, répa, rizs, stb..

Tegyél a husi mellé kevés tápot, mellesleg egy idő után hozzányúl, ha éhes lesz, télen jobban megéri a barffal/preyyel próbálkozni, mert nyáron inkább szomjasak a kutyák, pl télen a hidegben adhatsz víz helyett olyan vizet, amiben leforrázod a husit, barffal télen érdemes próbálkozni, akkor éhesebbek a kutyák

2015. júl. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom ezt is te írtad:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7040255-velem..


S gondolom az apró nasik a fentebb felsorolt moslékok...

2015. júl. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik, még egyik szerint se, mivel a kutyám nem eszi :)
2015. júl. 19. 19:38
 7/27 anonim ***** válasza:
30%
Ne kínozd. A te kutyádban már csak nyomokban található a ragadozó ős. Adjál neki tápot.
2015. júl. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es akkor lehet hogy inkább télen próbálkozom :)

5-ös, igen én írtam, nasinak pedig (mikor próbáltam átállni) most csak sajtot kapott (volna, ha egyáltalán megeszi) de ma kapott pici dinnyét és egy kis falat kenyeret, ennyi.

2015. júl. 19. 19:41
 9/27 A kérdező kommentje:
Mivel (szülők miatt) nincs más lehetőségem, most abbahagyom de próbálom majd télig megkedveltetni vele a nyers husit.
2015. júl. 19. 19:44
 10/27 anonim ***** válasza:
95%
Először forrázd le, vagy picit főzd meg, hátha úgy szívesebben eszi. Aztán azt is fokozatosan hagyd el (de tényleg fokozatosan, ne hirtelen). Nasi meg addig ne legyen, amíg rá nem jön, hogy a nyers kaja is ehető :)
2015. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!