Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelos kutyagazdik! Nektek...

Panelos kutyagazdik! Nektek mennyi idő jut magatokra kutya mellett?

Figyelt kérdés
Jut időtök olyan programokra, ahova a kutyát nem tudjátok magatokkal vinni? Például moziba, étterembe vacsorázni vagy strandra (nem szabadtéri) el tudtok menni? Addig a kutya elvan otthon vagy addig vigyáz rá valaki?
2015. júl. 19. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvan egyedül, alszik a foteljában az öreglány. Fiatalabb korában azért tudott rombolni, akkor egy hegymászás se volt neki elég fárasztó.
2015. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jut idő mindenre, csak néha elfáradunk.


Volt pl hogy hazaértünk és tele volt a lakás, apró kis papírfecnikkel. Széttéptek a kutyák számlát, újságot, amit elértek az asztalról, vagy wc papír gurigát. Egyszer leraktam egy cserép virágot az asztalra. A virágot megrágták, a földet kiborították és széthordták az egész lakásban. Hazaértünk fáradtan, utána lehetett takarítani, meg levinni a kutyákat sétálni. Ezek előfordulnak, ezért így oda kell figyelni, hogy mit hagyok elöl nekik. Hogy mit tudnak tönkretenni amíg nem figyelünk rájuk.

2015. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 1,5 hónapja vagyok 2 kutyás gazdi. Előtte kis termetű, egyke kutyás voltam. Az kellemes volt, nem voltam soha se fáradt, vagy ilyesmi. El tudtam menni normálisan. Most, hogy van egy nagyobb mozgásigényű kutty, így lelkiismeret furdalásom van, hogyha nem a haza rohanás az első, a lefárasztás és hasonlóak. Így mióta megvan a 2., sokkalta kevesebbet is járok el, járunk el a párommal. Fárasztó jelenleg, de gondolom megszokjuk, mert amúgy jó nagyon, csak ők az elsők. Amikor egyke kutyás voltam, akkor is fontos volt az az egy, csak ő nem volt az a rombolós, nagy mozgás igényű kutyus, inkább egy öleb cica volt. Akkor könnyebben hagytam otthon őt, mint most. Strandot, mozit jelenleg el sem tudnék képzelni. Elég hülyén gondolkodom. :D
2015. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem jut bőven, de nem 8 órás, hanem rugalmas munkám van. A kutyákra jó esetben 3 órát szánok, rosszabb esetben másfelet- kettőt. 3 kutyám van, aktívak, nyilván bírnának többet is, de nekem is van életem, szükségem van a kutyák nélküli tevékenységekre is. Járunk étterembe, pár havonta egy-egy városnézés vagy kocsmatúra, azt hiszem, egy hónapja pedig moziban voltunk. A kutyákon kívül is van hobbim.

Igen, addig az ebek itthon vannak, fekszenek, pihennek, nem rongálnak. Csak táskát nem szabad elől hagyni, mert az egyikük átvizsgálja:D

2015. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!