Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnek egy kutyat! Tapaszta...

Szeretnek egy kutyat! Tapasztalatok a fajtarol?

Figyelt kérdés

Szeretnek egy kutyat sok fajtan gondolkoztam de ami megregadt az a labrador, golen retriever, boxer, afrikai oroszlan kutya, husjy, border collie. Tudom ezek nem kis ternertu kutyak. Apa tacskot szeretne. Tudnatok irni a kutyakrol tapasztalatokat.

-Hogyan viselkedik kozossegben mas kutyakkal?

-Hogyan viselkedik emberekkel, gyerekekkel.

-Milyen nagy a mozgasigenyuk?

-Mennyit kell etetni egy nap?

-Hogyan viseli az egyedulletet?

-Kb. Mennyibe kerul egy ilyen kutya?

Elore koszonom a normalis valaszokat!



2015. júl. 20. 14:06
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
A magyar vizslaról tudnátok írni (nem tudok kérdőjelet írni a gépemen)
2015. júl. 21. 13:08
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

én a labradort ajánlom mert nekem is az van. 2 hónapos korában kaptam, és 1 hónap alatt megtanult leülni és pacsit adni. Már lassan 4 hónapos és parancsra lefekszik


goldent nem ajánlom mert már elkorcsult

nagyon sokan akarnak ezért túltenyésztett

2015. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

egy fajtiszta labradort 20-30 ezerért meg tudsz venni (persze nem törzskönyveset)

az előző válaszíró vagyok

2015. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

1. Az szaporítós kutya

2. Az nem fajtiszta, hanem fajtatiszta xD És ha nincs hozzá tk akkor mondhatjuk rá, hogy fajtajellegű vagy korcs.

3. A labradort még jobban túltenyésztik, nézz csak meg néhány Cesar Millan videót, és golden még egyikbe sincs, labrador viszont annál többször.

2015. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat neztem mar par elado labradort neten az fontos h fajtiszta legyenem nem mUszaly h legyen tk-ja
2015. júl. 23. 11:41
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
nekem Border collim van nem is olyan nagy 13 éves vagyok és csak a térdemig ér etetni mi egyszer etetjük. este de olyankor kap sült húst meg ilyen vegyes dolgokat elméletileg nagyon jól viseli a többi állatot, de az enyém valamiért retteg a többi kutyától kivéve a három társát itthon embereket gyerekeket imádja toleráns csak ha futnak a gyerekek akkor tereli őket meg óvatosan csipked soha nem harap erősen mozgásigénye melegben annyi hogy reggelé kicsit labdázik fut egyet behozom és este egy fél egy órácskát játszunk futtatom vagy kiviszem a tóra úszni vízben apportozni egyedüllétet az enyém jól viseli amig nem vagyunk otthon kint van ilyen kifutóban de soha nem jön ki inkább alszik bent a kennelben a házában hát ha nem tenyésztőtöl veszed mert ott ilyen több 100000 lehet én neten vettem azt hiszem még az olxről 20000 ft ért de ha megveszed ő egy csodálatos társ, imád túrázni enyémmel 14 km-es túrán voltam a hegyekben, jobban bírta mint én
2015. júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
előző vagyok, hozzáteszem hogy nagyon inteligensek az enyém egy napja volt nálunk és már tudott ülni feküdni és mostmár fejeli a labdát röpizni is vele szoktam, lejjebb engedem a hálót és az fölött visszalövi a röplabdát :D
2015. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!