Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sürgős! Hogyan segítsek a...

Sürgős! Hogyan segítsek a kutyámon?

Figyelt kérdés

Mindig is volt gerincproblémája, de most a bal hátsó lábával van probléma. Tegnap még teljesen jól volt szaladgált a labdája után meg ugrált.. Ma meg nem bír ráállni a bal hátsó lábára..Azonnal elvittük orvoshoz,a doktor úr azt mondta ,hogy ha sokáig csak a másik hátsó lábát terheli akkor egy idő után már arra se bír majd ráállni.Biztos azért is van ez mert már öregszik.. 8éves jelenleg. Az orvos a műtétet ajánlotta, de azt mondta ,hogy nincs garancia ,hogy segítene rajta :( Kaptunk gyógyszereket,egy porc serkentőt, és fájdalom/gyulladáscsökkentőt.. Körülbelül olyan 3órája adtuk be neki a gyógyszereket úgy adagoltuk ahogy az orvos tanácsolta... De nem látom a javulást.. Nagyon szeretem a kutyámat. Ha egy hétig szedi a gyógyszert akkor javulni fog? Valahogy én nem tudnék rajta segíteni?

Kétségbe vagyok esve, mit tegyek?



2015. júl. 21. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 12:39

Olyan nincs, hogy minden évben van gerincsérve a kutyának. Gerincsérv kialakul és utána folyamatosan jelen van. Sőt, folyamatosan romlik is. A gyógyszerek általában bizonyos ideig eltüntetik a fájdalmat, gyulladást. Aztán újra jelentkeznek a tünetek. És általában mindig erősebben. Így egyre több és erősebb gyógyszerrel lehet javítani bizonyos ideig az állapotán a kutyának.

Ha van rá kereted, Patadoki az aranygolyós beültetéssel nagyon sok kutyán segített már.

2015. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló: Rendben, azért utána nézek:)

És köszönjük szépen:)

2015. júl. 23. 10:05
 13/13 ALLATSZERETET válasza:
Nagyon szívesen.
2015. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!