Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmata vagy nem dalmata?

Dalmata vagy nem dalmata?

Figyelt kérdés

Egy 50 nm-es lakásban élek. Délelőtt 9-től 5-ig dolgozom. Szeretnék egy kutyát. A kérdésem az lenne, hogy a kis lakás és a 8-9 óra távollét ellenére gondolkozhatok-e dalmata örökbefogadásában? Reggelente és este futni, biciklizni járok, egy hatalmas park mellett van a lakásom, kutyafuttató is 5 percre van tőlem. Tudom, hogy ezek nem pótolják a hatalmas udvart, de kiskorom óta nagyon szeretnék egy dalmatát. A munkaidőmön kívül mindig vinném magammal ahová csak megyek, nem vagyok egy otthon ülős típus. Rengeteg cikket elolvastam már ezzel kapcsolatban, de nem szeretnék felelőtlenül bevállalni egy kutyát, akinek nem tudok megfelelő életmódot biztosítani.

Köszönöm a válaszokat! 23/L


2015. júl. 22. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha azelőtt mielőtt elmennél otthonról rendesen lefárasztod, akkor otthon úgyis csak pihenni fog. Szóval ha tényleg teljesen le tudod fárasztani (akár 10-15 éven keresztül), akkor miért ne? :)
2015. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ha le van fárasztva, semmivel sem problémásabb, mint egy másik kutya. és nem az a hisztizős, mindenért ugatós fajta, szóval otthon lehet hagyni, az enyém olyan lusta, hogy egész nap heverészik :)

de mindenképp legyen olyan hely, ahol egy kicsit leveheted a pórázról és szabadon nyargalhat :)

én csak ajánlani tudom :)


Egy dalmata tulaj

2015. júl. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!