Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb 3 napja kaptam egy kiskutyá...

Kb 3 napja kaptam egy kiskutyát, nagyon neveletlen, este nem hagy aludni, ugrál, szétrág mindent. így nem mehet tovább. kutyaiskolába nem tudom vinni, adjam örökbe?

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 01:38
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Akkor miért nem mondtad meg annak,akitől kaptad,hogy köszike,nem akarsz kutyát tartani?
2015. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
mi köze van a macskáknak ahhoz, hogy most van egy neveltlen kuytád 4 napja?
2015. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%

szerintem te is és a kutya is jobban jár,ha új gazdihoz kerül!


Én inkább vissza adnám akitől kaptam. Naa EZÉRT nem adunk ajándékba élő állatot!!


Mennyi idős a kutyus?

Milyen fajta?



Kezdj el kutya neveléses könyveket,műsorokat nézni keress fel egy kutyakiképzőt és kérj tőle tanácsot!!

2015. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%

Igen, add örökbe.

Ha meg szeretnéd tartani, akkor pedig kezdj el sürgősen olvasni a kölyökkutyák igényeiről, neveléséről, és alkalmazd a tanultakat.

Sok türelem, következetesség, a kutya megfelelő elfárasztása, folyamatos tanítása, világos szabályok, napirend felállítása, amit betartatsz, higgadtság, hónapok munkája kell a kölyökneveléshez. Máshogy nem megy, neked kell megnevelned.

Amit nem rághat szét, el kell pakolni, és adni olyan dolgokat, amit rághat, neki való és nem veszélyes rá. Esti alvás előtt jól el kell fárasztani, majd megetetni, így jobban fog aludni. Ugrálást tiltani.


Mennyi idős kutya, és milyen fajta?

2015. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
úgy döntöttünk megtartjuk
2015. júl. 23. 09:55
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

Akkor nagyon ajánlom a Póráz két végén című sorozatot, abbol rengeteg mindent lehet tanulni. Én Cezar Millan-t nagyon nem szeretem, szóval róla nem nagyon tudok semmit, de szerintem elég nagy hülyeségeket tud mondani.

A póráz két végén, ha jól tudom fent van youtube-on, ha ott nem, akkor indavideón. Sok boldogságot, hajrá! :)

2015. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló ,nagyon köszönöm:)
2015. júl. 23. 12:49
 18/24 anonim ***** válasza:
51%
dicsak buksi
2015. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Oltások után vigyétek kutyaóvodába és iskolába...különben problémátok lesz...
2015. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk naponta kellene 1-2 órát sétáltatni, szabályokat kellene behozni az életébe és tanítani kellene. Ez a minimum, ami kell egy kutyának.
2015. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!