Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1, éves nyugodt, játékos...

1, éves nyugodt, játékos barátságos, kan boxer mellé szeretnék 2 hónapos Cane corsó kant, vagy szukát? Mennyire kell harcra számítanom, azt 1 esetben eldöntik egymás között, vagy a harc mindennapos lesz? Vagy szukát? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mindenképp szukát választanék, és valamelyik kutyust ivartalanitani kéne, mert ha tüzelési idő van, a kan megbolondul, ráadásul ha rajta van az inger, és nem fedezhet akár beteg is lehet. (prosztata)ilyenkor szenved a kutya, és Ti is kikészültök.
2010. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól szocializált, barátságos kutya nem fog rátámadni egy kölyökre, főleg akkor nem, ha szuka. Nagyon jól meglesznek egymás mellett, nem hiszem, hogy verekedésre kellene számítani. A szukát viszont 6 hónapos korában mindenképpen ivartalanítani kell.
2010. márc. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a következőt tenném:


Mivel kan kutyusod van, ezért szukát vennék mellé. De mire ő megérkezik (ugyanis utána a picivel is foglalkozni kell), addigra a kan boxert ivartalanítanám.

2010. márc. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket.Ezek szerint senki nem gondolja úgy hogy a kettő kan megférne egymással?

A rivalizálás folyamatos lenne, vagy egyszeri?A boxer fiú abszolút nem vad, nem agresszív.Ha vendég érkezik akkor is csak ugat, de a kapun belépve inkább csak ugrál-játszik.

Igazság szerint a szebb termet,és határozottabb fellépés miatt szeretnénk kan ivarú cane-t, és a boxert sem ajándékoznánk el emiatt.

2010. márc. 6. 12:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Végülis lehet kant venni mellé, de semmi nem garantálja, hogy majd 2 év múlva nem durvul el köztük az addig játékos, vagy enyhe dominancia harc. Ez lutri.

Pont ma mesélte az egyik ismerősöm, hogy az egyik kan kutyája kikezdte a másikat. Hónapokig semmi probléma sem volt. Mielőtt magához vette a másodikat, többször ismertette őket, minden rendben volt, gyönyörűen játszottak egymással. Aztán a második kutya elkezdte biztonságban érezni magát, és előjött belőle az én vagyok az erősebb fiú érzés.

Más kanok meg tök jól megvannak egymással egy életen keresztül. Lutri...

Én szukát ajánlanék, és 7-8 hónapos korában ivartalaníttatni kell.

2010. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hiába vagy te a falkavezér, utánad is van egy sorrend, amit fel kell, hogy állitsanak maguk között.
2010. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!