Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyatáp váltásnál átmeneti...

Kutyatáp váltásnál átmeneti időszak?

Figyelt kérdés
Labrador kutyámmal szeretnék átváltani Darlingról Brit Premium Lightra, mert rájöttem, hogy a Darling alja minőség, illetve enyhén túlsúlyos. Tényleg nagyon fontos az átmeneti időszak, amikor mondjuk keverve kapja a régit és az újat, és ha igen, akkor ez az időszak kb mennyi idő legyen? Brit P. Light-tal csak addig etessem, amíg le nem fogyott, vagy utána is érdemes azzal etetni?

#labrador #kutyatáp #brit #Darling #kutyatáp váltás
2015. júl. 23. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a kutyád? Amúgy tényleg, a Darling nem valami jó... Szerintem inkább etess BARF-fal, az nem terheli meg nagyon a pénztárcádat mint a Brit. Már rendelni is tudsz BARF csomagot online.
2015. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már 4 éves volt júniusban.
2015. júl. 23. 13:35
 3/4 Maxitabi ***** válasza:

Minimum két hét, ha a kutyád gyomra/emésztése érzékenyebb, akkor 3 hét legyen fokozatosan.

És igen, a brit jóval de jóval jobb a darlingnál.. De ha a kutyának nem jön be (szőr,végtermék,általános állapot),akkor mást keress majd, de a d-t felejtsd el!!

2015. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Igen, pont ezért rendeltem 3 kilót egyelőre.:)

2015. júl. 23. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!