Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül minimum egy...

Mennyibe kerül minimum egy border collie blue merle?

Figyelt kérdés
A kutyáról képek: [link]

2015. júl. 23. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez gyönyörű szín, ugyanakkor nagyon ritka is a bordereknél. Szerintem drága lehet, ugyanúgy, mint a red színnél. Vegyél inkább ausztrál juhászkutyát, ott nagyon sok blue merle kiskuty születhet egy alomban. :)
2015. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
attol függ tenyésztőtől vagy szaporítótól veszed e .. nagyon nemmindegy... szaporítóhoz odamész rámutatsz melyik kell odaadod a pénzt és viheted is de nemajánlom az ilyet. tenyésztőnél 150-200ezer ft nál kezdődik természetesen jó papírokkal, de egy igazi tenyésztő nem engedi hogy te válaszd ki melyik kell neked... általában ugy zajlik hogy többször el kell menni hozzá, bemennia kiskutyák közé játszani velük és ő figyel téged meg a kiskutyákat is , majd az x edik alkalomkor azt fogja mondani, hogy Nah ő lesz a te kutyád
2015. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanannyiba, mint egy fekete-fehér, barna, kék, vörös, stb., legalábbis egy rendes tenyésztőnél, ami jelenleg 100e forint felett van, hogy mennyivel, azt tenyésztője válogatja, az ár nem mindig egyenesen arányos a minőséggel, de ez alatt manapság egyszerűen nem lehet "előállítani" egy minőségi párosításból, szűrt szülőktől származó tisztességesen felnevelt kölyköt. Ezek a dolgok pedig bőven megérik a pénzt, hiszen egy 12-16 éves "befektetésről" van szó :)
2015. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Semennyivel se kerül többe, mint a testvérei. Nekem blue-merle kutyusom van, én 90 ezer forintért jutottam hozzá (chip, törzskönyv, oltások, szűrtek) A tenyésztővel azóta is tartom a kapcsolatot, nagyon megbízható, lelkiismeretes. Nem feltétlenül 100 felett vannak a kiskutyák.


itt az én borderem :)



[link]

2015. aug. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem olyan hűderitka szín amúgy, és tényleg ugyanannyi, mint egy "mezei fekete-fehér". már ha nem egy mocsadék, undorító szaporítótól veszed, törzskönyv nélkül, aki maga se ért a borderekhez, csak azt látja, hogy más színű a kutya mint a többi, na akkor azért többet kér...
2015. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!