Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak mar vele?...

Mit csinaljak mar vele? Annyira duhos vagyok ra, hogy .

Figyelt kérdés

2 eves havenese kutyammal egyszeruen nem birok. Folyamatosan ragja a ruhaimat, a cipoimet( szoval tobb ezer ft ment eddig a kukaba). Probalok ugyelni arra, hogy tenyleg nem lathato, elerheto helyen legyenek a dolgaim, de nyilvan nem mindig kivitelezheto ez. Multkor betelt a pohar, idegessegemben jol megutottem, tobbszor mutogattam neki az osszecsocsalt, kiragott ruha anyagot. Sot napokig, ha kozeledett felem elovettem, termeszetesen lapos kuszasban ment el tolem, szoval nem hulye, tudja, hogy rosszat csinalt.

Ma este viszont megint megcsinalta, hat csak sirni tudtam. Megis mi csinaljak mar? Foglalkozok vele, amennyire idom engedi, szoval ennyire nem unatkozhat. Mindenesetre mar nem birom...


2015. júl. 24. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Udvarra nem lehet kivinni? Vagy adjál rá szájkosarat
2015. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kinti-benti kutya. A jatekokat is igyekszem megvalogatni, semmi ruhahoz , cipohoz hasonlo anyagot nem kaphat.
2015. júl. 24. 23:32
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaiskola?
2015. júl. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem elrejteni kell a dolgaidat, hanem megtanulni hatékonyan tiltani a kutyának dolgokat. Ha ez egyedül nem megy, kérd kiképző/kutyaiskola segítségét.


Ha MEGFELELŐEN van mind szellemileg mind fizikailag fárasztva a kutya, akkor nem sok energiájának kellene lennie rágcsálásra és hasonlókra.

2015. júl. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld, amit én csinálok, 10 hónapos a kutyusom, de még soha, semmit nem rágott szét, kárt nem csinált, kivéve, hogy az udvaron a virágok közé elülteti a csontokat :)2 hónapos kora óta van nálam, de kezdetektől vettem neki préselt bőrből műcsontot, -ez a benti csontja, kap jó nagy füstölt csontot, és hetente egyszer levesben főtt jó nagy cupákos csontot. van amikor a műcsonti csak 2 napig bírja, de ezekkel mindig nagyon jól leköti magát, nem rongál semmit. persze van 1-2 visítós gumijátéka is. még nem bántottam soha, csak időnként, reggel kérdőre vonom az elültetett csontokért, akkor tudja, hogy rosszat csinált, mert nem fog csontfa nőni :)
2015. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5-vagyok, ez pl. szárított marhacsont :)

[link]

2015. júl. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

Marhát fölösleges szárítani, sertést/disznót kell leforrázni.

BARFos.

2015. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

A kutyaiskola az most nem megoldható.

Volt ilyen csontja, jó ha 1 hétig tartott neki, utána újra a ruháim bánták.

2015. júl. 24. 23:53
 9/17 anonim ***** válasza:

7-es, ez vásárolt csont, gondolom másként nem tarthatják az üzletben. A nyerset hogy a kutyának, hűtőhidegen, vagy fel kell melegíteni kicsit?

Kérdező, én inkább beáldozok akár minden héten csontokra pár száz forintot, mert szereti és nem kell elzárjak előle semmit.

2015. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Megveszed, és odaadod neki, ha hűtött, akkor kicsit megvárod, míg felolvad :)
2015. júl. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!