Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó táp a Taste of the wild? A...

Fütyicukor kérdése:

Jó táp a Taste of the wild? A lazacos vagy a bárányos jobb?

Figyelt kérdés

2015. júl. 26. 19:05
 1/3 Mate2004 ***** válasza:

Ami kutyánk csak eat a tápot eszi meg a purina tápot eszi még.

Amúgy még szerintem a bárányos a jobb.

2015. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Összetételében messze az egyik legjobb táp. Viszont nekem mindkét kölyköm úgy fogyott mellette, hogy még az esti húsadaggal se nagyon sikerült felhúznom őket a normál súlyra, így felhagytunk vele, bármennyire is jónak tartom beltartalmilag. Azóta váltottunk, reggelire egy kevéske Brit Care-t esznek, este pedig nagy adag husit, zöldséget, gyümölcsöt, rizst, így már most jó kondiban vannak mindketten. De kutyája válogatja, attól, hogy nálunk nem vált be, a te kutyusodnál még bejöhet. Egy próbát mindenesetre megér.
2015. júl. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én a kis yorkie keverékemnek vettem lazacosat, szerette nagyon, meg tartotta is a súlyát, de nagyon hal szagú volt. Ami persze mondhatnánk, hogy normális, de pff.. Így kipróbáltuk a marhahúsosat is, azzal sem volt gond, de most a másik kutyánk miatt átváltottunk a bölényesre, hátha az jobban beválik. A nagyobbik kutyánál nem tudom, hogy bevált e, ő még nem régóta eszi ezt. A szőre szép mind a kettőnek, energikusak is tőle.

Beltartalmilag szerintem jó táp nagyon. Árügyileg én a zooplus-on rendelem, így elfogadható a nagyobb kiszerelésűek ára.

2015. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!