Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A jó, jobb minőségű tápokkal...

A jó, jobb minőségű tápokkal is ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban olvasom, hogy a kutyatulajdonos térnek át a BARF etetési módszerre, mert a tápokba minden vackot beletesznek és káros a kutyák egészségére.

Nekem 14 évig volt kutyám és ő is csak tápon, konzerven illetve maradékon élt mégsem volt soha különösebb baja.m14 évesen szívbetegségben ment el.

Most tervezem, hogy újra magamhoz veszek egy kutyát, de őszintén szólva nekem ez BARF sehogy nem fekszik. Időm nincsen mindennap henteez rohangálni, illetve tárolási kapacitásom se, hogy a kiporciózott adagokat fagyasztóban tároljam. A jó minőségű tápok is ennyire károsak ?


2015. júl. 27. 16:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*Azt, hogy nincs zsír negatívan értettem, egyszerűen nem tud rajtuk megtapadni.
2015. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Táppal etetünk, elég régóta, 6 kutyánk van. Orijent kapnak (Red, Adult, Senior) mindannyian. Eszemben sincs barfozni, sem most, sem másmikor. Nekem nem szimpatikus, ráadásul 6 kutyára nagyon macerás is lenne. A kutyáink egészségesek, szépek, izmosak. Többen írták az aktívságot. 3-4 órás sétát bármelyikük kibír, de egésznapos túrán is voltak már. Szóval szerintem egy jó minőségű táp ugyanolyan jó! Mindenki maga dönti el, mi maradunk az Orijen mellett.
2015. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!