Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a német törpe...

Rani8 kérdése:

Szerintetek a német törpe spicc kutyus jó választás?

Figyelt kérdés
Azt szeretném.tudni hogy jó kutyus? gyorsan tanu?? benti vagy kinti?? kell nyírni aa szőrét??.stb...

2015. júl. 28. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Minden kutya jobban élvezi a kinti létet, minden kutyát kozmetikába kell vinni, pl karomvágás miatt, a tanulás attól függ, hogy hogyan foglalkozol vele, minden kutya jó kutya.

Ha napi 3x letudod vinni a kutyát pl reggel 1 óra délután 1 óra, este 3 órára, és tisztában vagy azzal, hogy sokat eszik, a szart felkell szedni utána zacsival, és neked kidobni, évente elmegy egy csomó pénz kajára, oltásokra.

De mivel te csak annyit tudsz a kutyákról, hogy 4 lába van és ugat, így ne tarts még kutyát, nézz utána jobban.

2015. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először azt kellene tisztázni, melyik fajtára gondolsz. Nincs német törpe spicc, hanem német középspicc és pomerániai törpespicc van. Utóbbi ára nagyon magas, kb félmillió forint, és az ára ennél csak drágább is lehet.

A spiccek kinti-benti kutyák. A szőrüket hetente fésülni kell! Az hogy milyen gyorsan tanul, attól függ, mennyit és hogy foglalkozol vele.

2015. júl. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Mindenkutyát kozmetikába kell vinni, pl karomvágás miatt"


Jézusom..neee.. 2 Spitzem van,kozmetikus még csak messziről sem láttak, a karmukat is nagy ritkán kell vágni,mert alapjáraton,ha rendszeresen sétáltatva van v. kint van a kertben a rohangálástól kopik. :D A szőrüket pedig TILOS vágni ugyanis "duplaszőrűek" ( alj és fedőszőrrel rendelkeznek),amit ha csutkára lenyírsz..már soha a büdös életben nem lesz olyan a szőrminősége,mint előtte! Kéthetente elég átkefélni a szőrüket,napi szinten nem szabad,mert sérülhet az aljszőrzet. Vedlés időszakban lehet sűrűbben. Azt is vedd számításba,hogy fogkőre hajlamosak!


Az hogy jó-e vagy sem rajtad múlik,ill. azon,hogy hogyan neveled. Okos kutyák,gyorsan tanulnak. Nálam bentiek,de kint is tarthatóak.



Én a helyedben kicsit jobban utána olvasnék!... :)

2015. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 czbogi válasza:
47%
Szerintem hallgass Bogyesz95-re!Én is ezt tanácsoltam volna.A karomvágásra és a tanítására én is ezt mondanám.:)Kint-benn tartásra pedig azt,hogy télen tartsd benn,jó időben pedig kinn,de ha melege van nyáron kinn és benn jobb idő van,akkor vidd be nyugottan.A pénz részére pedig mondanék valamit:szerintem nem kerül olyan sokba,hisz keveset eszik,a szőrzet része pedig,te úgy is kifésülöd,nyírni nem kell,ha pedig nyáron kinn tartod és télen is kiengeded simán lekopik a körme. :)
2015. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ui: már meg van a kutyus 1 hónapja és utánna olvastam!!!!!
2015. júl. 30. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha utána olvastál, ezeket tudnod kell...
2015. júl. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 hónapja megvan a kutya,utána olvastál és ilyen kérdéseket teszel fel? Kissé irreálisan hangzik. Remélem nem pucér még a kutyus...
2015. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!