Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Anyu ki akarja dobni a...

SOS! Anyu ki akarja dobni a kutyankat?

Figyelt kérdés

Sokszor megkapott minket, egyszer meg is harapott es lefojtotta a csirkeket, szettepte a cipoket.


Miattam nem dobtuk ki eddig, de mar hiaba konyorgok.


Ha megkossuk, mindig ugat, megvadul.

Ha elengedjuk, mindenkit ugat, mindenkit megkap, morog es a macskat is majdnem kinyirta mar.


Szoval nem maradhat...


Allatvedo vagyok, de meg kiskoru, ezert nem tudok mit csinalni. Sok kutyank volt mar, tehat tapasztaltak vagyunk, de meg nem dobtunk ki egyet sem. Jol tartsuk az allatokat.


Fejbevagni nem akarom. Patkanymereggel csak szenvedne.


Segitsetek, mit csinaljak?



2015. júl. 29. 21:37
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
2%

ha tenyleg harapos akkor el kell altatni:/

aztan menhelyen sok kutya gazdat keres

2015. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%

Ha a kutya harap, csirkéket öl abból sok jó nem származik...


Lehet hogy valamelyik szakember tudna segíteni rajta, de ahogy látom a szüleidnek nincs kedve, esetleg pénze sem hogy egy ilyet felbéreljen.


Te viszont ne csinálj vele semmit. Ne is akard fejbe vágni, meg ilyenek. Szerintem hagyd a szüleidre, ha egyszer véletlenül nem titeket kapna meg, hanem egy idegent, az aztán simán fel is jelenthet titeket emiatt.


Lehet hogy szereted az állatokat és rosszul érzed magad a kutyus miatt, de te semmit sem tehetsz. Ahogy olvasom nincs olyan erős személyiséged hogy föle kerekedj és irányítani tudd. Sajnos ebben az esetben anyukádnak igaza van, főleg ha több kutyátok is volt, akkor szerintem Ő is ért valamennyire a kutyákhoz...

2015. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

"Fejbevagni nem akarom. Patkanymereggel csak szenvedne. "


Mivel azt feltételezem, hogy ezt nem most szoptad ki a kisujjadból gyerek fejjel, ne dumálj meg, hogy tapasztalt állattartó a családod. A kifejezéseid mind egytől egyig agresszívek, de ez nem belőled jön. Ezt láttad hallottad.

A kutyát vigyétek menhelyre, jobb lesz neki.

2015. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Neveléssel próbálkoztatok már? Esetleg le lehetne fárasztani, foglalkozni vele ahelyett, hogy megkötitek. Azért rossz, mert unatkozik
2015. júl. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem is feltetlenul menhelyre de vigyetek egy olyan helyre ahol pont egy ilyen kutya jo szolgalatot tesz. Pl egy telek amit orizhet


Pont ez a szitu volt a mi kutyinkkal is. Nekunk is volt egy hasonlonk (nagytestu de kerteshazban volt, kiskoratol kezdve foglalkoztunk vele, neveltuk, megsem leheett vele birni. Rank hallgatott de ha valaki jott hatra kellett vinni a kertbe mert megbizhatatlan volt es merete miatt ijeszto is sokaknak) Lenyeg a lenyeg amikor ocsem megszuletett anyaek feltek hogy a kutya majd hogy reagal elvegre neki meg ismeretlen lesz ezert apa egyik ismerosehez vittuk, ahol egy telket orzott (de mar nem valoszinu hogy el, tobb mint 10 eve volt). Viszont az ismeros meselt rola es ahogy elmondta szinte ra sem lehetett ismerni. Nem jartak oda idegenek csak a haver akivel gondolomb osszebaratkozott es ez volt a legjobb neki is a kutyanak is, es nekunk is (meg ha nekem nehez is volt tole megvalljak)


Ha van ilyen ismerosotok vigyetek el neki a kutyanak is jobb lesz ha le tudja farasztani magat (mert most nalatok azert csocsal ossze mindent mert sok a folos energiaja es unatkozik) Es ha ismeroshoz viszitek barmikor meglatogathatod :)

2015. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Sajnos eppen most tervelek, hogy mi legyen vele.


Csak anyam van, de őt nem tudom meggyozni, hogy le kellene farasztani. Az otthoni hazimunkat sem csinalja meg es en nemsokara koleszba koltozom.


Sosem oltunk meg kutyat, viszont egyszer megesett, hogy anyam fogta es kivitette egy erdobe. Meg kicsi voltam akkor.


Sajnos ha nem visszuk ki, nekem kell megolnom, de meg egy csirkevagast sem tudok siras nelkul vegignezni, nemhogy a sajat kutxamat, akit en neveltem megolni. De nincs mas valasztasom.



Egyelore meg nem merem neki elmondani, hogy inkabb megolnem, mint hagynam szenvedni.


Nem akarok neki rosszat, o is egy elet.


Nem tudom, hogy kit ismerhetnek, aki befogadna.


Hogyan kell menhelyre vinni? Fizetni kell erte?

2015. júl. 30. 00:05
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Milyen anyád van neked? Vidd be egy menhelyre, és mondd el, amit itt is leírtál.


"Sok kutyank volt mar, tehat tapasztaltak vagyunk"

Tapasztaltak nagyon nem vagytok. Egy tapasztalt embernek kezelhető, normális kutyája van.

2015. júl. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 bollocks ***** válasza:
90%
Ha egy kicsit is törődnél a kutyával, nem anyádat akarnád meggyőzni, hogy le kell fárasztani, hanem lefárasztanád. Ilyen felelőtlen, nemtörődöm emberek mellett még a halál is megváltás lenne a kutyádnak.
2015. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
inkább rakd fel a netre vagy add oda állatvédknek és kérlek szépen ne legyen több állatotok!
2015. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

anyád meg szégyelheti magát..ha már egyszer megölt egy kutyát minek vesz mégegyet???

és egy kutyát tanítani kell, elérni hogy téged fogadjon el vezérnek. nálunk kb 50-60 baromfival él együtt, egy udvarban, még egyet sem bántott, mert tanítva van. már gondolom kiskorában elbasztátok a nevelését

anyukádat legszívesebben börtönbe záratnám..ha elcseszte a kutya nevelését az a megoldás, hogy megkéri a fiát hogy ölje meg? na ne már... komolyan adjátok oda valakinek aki ért hozzá és ne legyen semmilyen állatotok, jobban járnak

2015. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!