Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Anyu ki akarja dobni a...

SOS! Anyu ki akarja dobni a kutyankat?

Figyelt kérdés

Sokszor megkapott minket, egyszer meg is harapott es lefojtotta a csirkeket, szettepte a cipoket.


Miattam nem dobtuk ki eddig, de mar hiaba konyorgok.


Ha megkossuk, mindig ugat, megvadul.

Ha elengedjuk, mindenkit ugat, mindenkit megkap, morog es a macskat is majdnem kinyirta mar.


Szoval nem maradhat...


Allatvedo vagyok, de meg kiskoru, ezert nem tudok mit csinalni. Sok kutyank volt mar, tehat tapasztaltak vagyunk, de meg nem dobtunk ki egyet sem. Jol tartsuk az allatokat.


Fejbevagni nem akarom. Patkanymereggel csak szenvedne.


Segitsetek, mit csinaljak?



2015. júl. 29. 21:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Kisnovesu, keverek.


Tudom, hogy idegbeteg anyamvan, tonkretette mar az eletemet.

2015. júl. 30. 15:10
 22/27 anonim ***** válasza:
24%
hagyd ott es vidd magaddal a kutyat, vagy keress valakit aki elfogadja. az anyadat meg hagyd a francba , mit foglalkozol vele?
2015. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
mi lett a kutyával?
2015. nov. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hogy juthat ilyen az eszedbe hogy fejbevered vagy megmérgezed szép kis állatvédő vagy te,amúgy meg ha annyira harapós akkor el kell altatni vagy menhelyre vinni de azt nem ajánlom mert a kutya élete végéig magányos lessz.
2016. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Vagy helyesbítek ne altassátok el mindenkinek lehet adni egy második esélyt vagy vigyétek el egy üres telekre ami csak az övé lesz.Vagy menhely.
2016. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 bollocks ***** válasza:
Akso, ne zavarjon, hogy több, mint egy éves a kérdés...
2016. dec. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kicsit elkéstem nem figyeltem a dátumot.
2016. dec. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!