Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Anyu ki akarja dobni a...

SOS! Anyu ki akarja dobni a kutyankat?

Figyelt kérdés

Sokszor megkapott minket, egyszer meg is harapott es lefojtotta a csirkeket, szettepte a cipoket.


Miattam nem dobtuk ki eddig, de mar hiaba konyorgok.


Ha megkossuk, mindig ugat, megvadul.

Ha elengedjuk, mindenkit ugat, mindenkit megkap, morog es a macskat is majdnem kinyirta mar.


Szoval nem maradhat...


Allatvedo vagyok, de meg kiskoru, ezert nem tudok mit csinalni. Sok kutyank volt mar, tehat tapasztaltak vagyunk, de meg nem dobtunk ki egyet sem. Jol tartsuk az allatokat.


Fejbevagni nem akarom. Patkanymereggel csak szenvedne.


Segitsetek, mit csinaljak?



2015. júl. 29. 21:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Írj az állatvédőknek, és a menhelynek, ugyanazt amit itt leírtál, hogy anyád ki akarja dobni, és azt mondta, hogy neked kell végezned vele. Hidd el, el fogják vinni, és keresnek egy gazdát. Egyébként az egész amit csinál a kutya, az egyszerűen az, hogy nincs megnevelve, nem tudja, hogy miként kell viselkednie, mert egyszerűen senki nem tanította meg rá. Nem tudja, hogy a csirkék nem azért vannak ott, hogy ő megegye. Nem tud semmit, mert nem volt felelős gazdája aki megtanította, és ezért képesek lennétek megölni úgy, hogy szenvedjen?


Te tudod, hogy mit csinál a patkányméreg a kutyával? Nagyobb szenvedést el sem tudnál képzelni neki. Ha más nem, akkor vidd ki a menhelyre és kösd ki a kapuba, még az is jobb, mint ha megölnéd.


Én befogadtam egy fúdenagyon agresszívnak írt kutyát, akit el akartak altatni, senkinek nem kellett, a gazdája (úgy mint ti) kikötötte egy láncra egész életében, soha nem tanított neki semmit.

félóra után eltűnt belőle az agresszió, és soha többet nem mutatott agresszív fellépést se felém, se a családom felé. Szóval nem a kutya a rossz, hanem ti vagytok rossz, tapasztalatlan és kegyetlen gazdák. Soha többet ne legyen kutyátok, se macskátok, még aranyhalatok sem. Akinek olyanon kell gondolkozni, hogy hogyan nyírja ki a "SZERETETT" kutyáját, az inkább kösse fel magát.. anyádnak is üzenem ezt a tippet ;)

2015. júl. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ha kiskorú vagy, akkor max 17 éves lehetsz. Hogy érted azt, hogy sok kutyátok volt? Egy kutya 10-15 évig él, vagy nálatok 2évente cserélődnek a kutyák??
2015. júl. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Na téged meg anyád inkább nem minősítelek. Nem értek annyit se.


A kutyát vigyétek menhelyre, szóljatok állatvédőknek vagy hasonló szervezeteknek! Tudod, szemet szemért, nehogy valami rossz történjen veletek egy szép este folyamán.

2015. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Amire készültök,BŰNCSELEKMÉNY,tehát a törvény bünteti,hogy így világosabb legyen.Mivel még nem vagy nagykorú,csak intézetbe kerülnél,bár nektek inkább egy jó pszichiáter kéne.

Milyen kutya egyébként?

2015. júl. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Nem tudok mit csinalni, nem tudom mrggyozni anyamat. En nem tudom tanitani, mert dolgozom nyaron es nincs ra idom. Nem is akartam kutyat. A kutyat probalgattam tanitani, de en nem tudok. Volt mar jopar kutyaja anyamnak, de akkor megédesapám nevelgette.

Nem tudok mit csinalni, nem tudom mrggyozni anyamat, hogy ne tegyuk ki, de nem akar engedni.


Segitseget kertem. Nem tudom meggyozni h vigyuk menhelyre.

2015. júl. 30. 11:31
 16/27 anonim ***** válasza:
A noe mar nem fogad be allatot ugyhogy azt ajanlom hogy mikor bezar kossetek ki oda. Be fogjak fogadni mert senki sem fog jelentkezni erte igy valaki majd befogadja. Igy tovabb elhet.
2015. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Sirva ki tudtam konyorogni, hogy ne bantsak a kutyat, had maradjon.

2015. júl. 30. 11:54
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Inkább éjszaka kössétek ki egy menhely elé!!!


Szerencsétlen kutya,minek a kutya,hogy ha nevelni,foglalkozni nem áll még szándékotokban?

Legalább neked van egy csöpp eszed,nem úgy mint anyádnak.

2015. júl. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%

milyen kar hogy nincs senki aki az anyadat vagna fejbe.

undorito nosteny az ilyenekbol lesznek a gyilkosok akik a pasijuk kedveert megolik a sajat gyerekuket.

2015. júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Azt még nem árultad el,milyen kutya.
2015. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!