Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát válaszak?

Milyen kutyát válaszak?

Figyelt kérdés
Egyedülálló vagyok és szeretnék egy kutyát, kertes házba. Van-e olyan kutya amelyik elviselné, hogy csak este látja a gazdáját. Egy olyan kutya kéne, amelyik nem sír utánam egész álló nap, illetve, viszonylag keveset kell vele foglalkozni, kibírja este nyolcig is nélkülem. Hétvégén persze, sokat tudnék vele lenni. Van-e ilyen kutya fajta?

2015. júl. 30. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit vinnéd sétálni? Ha mielőtt elmész, és miután hazaérsz elviszed sétálni, akkor viszonylag jól ellenne. És menhelyi keverék.
2015. júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menhelyeken rengeteg eb van. Bár ha egész nap egyedül van...
2015. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen menhelyire gondoltam, de milyen fajta ami viszonylag könnyebben bírja a magányt?
2015. júl. 30. 10:59
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem pl. Foxi terrierem van. Én ugyanugy vagyok mint te egész estig oda vagyok. Nincs vele baj, sőt még örül is ahogy hazaérek, nem csinál belőle ügyet, hogy nem lát egész nap. Bár ehhez én úgy szoktattam hozzá, hogy minnél tovább hagytam otthon egyedül. Bár szerintem jobb ha van olya valaki aki néha ránéz. Pl szomszéd, vagy te ebédidőben.
2015. júl. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha menhelyről szeretnél kihozni, akkor a fajta szerintem mindegy. Örülni fog, hogy végre kikerül onnan.Még így is jobb dolga lesz, mint a menhelyen...

Viszont szerintem érdesebb lenne egy fiatal felnőtt kutyát kihozni. Valószínűleg jobban viseli majd, mint egy kötyök. Illetve ajánlott 1-2 játékot otthagyni neki, hozy lekösse magát, akkor is, amikor egyedül van. És mondjuk ne egy szökéssel akarja feldobni a napját..

2015. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!