Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen állatot válaszak? ...

Milyen állatot válaszak? Kutyát vagy mácskát esetleg görényt?

Figyelt kérdés

Szeretnék de nem nagyon tudom melyik lenne a legjobb személyes tapasztalatokat írjatok

Valami kis testű kutyit vagy cicát szeretnék de gondolkoztam a görényen is.

60m2 panelban lakunk a 9.emeleten. Én 16éves lány vagyok a hugim 14éves.

Olyan kutyus kéne ami elvan az ölemben, ha tanulok elég ha simogatom szóval nem valami energikus, lehesen idomítani .

Régebben volt már egy spánielünk és egy keverékünk is mikor kertesben éltünk.

Gondoltam hogy lehetne macska is valami olyan cica fajtát tudnátok mondani ami elüldögél az ölemben.


2012. szept. 19. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én inkább plüsst javaslok neked.

Ha már mindenképp állatot akarsz akkor NE kutyát!! Inkább macskát vagy nyuszit.

2012. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Plüssállat, de csak mert nem mondtatok semmit arról, hogy ti mit tudnátok nyújtani az állatnak. De ha már mindenképpen élő kell, akkor én egy bújós macskát mondanék erre, a kutyával és a görénnyel is sokkal több a meló. De fontos, hogy ne külső alapján válasszatok, mert nagyon cuki a vadóc kölyökmacska, de az olyan is marad felnőttkorára. Sima nyugis ölbemászós házicicát keressetek, feltéve, hogy kb. 20 évig tudjátok majd gondját viselni ugyanúgy, ahogy az elején.
2012. szept. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Válaszd őt, napokig fel sem ébred:

[link]

2012. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Olyan szinten herótom van az ilyen kérdésektől, hogy agybajt kapok! Minek kell neked állat? Hogy üljön az öledben? Sétáltatni ki fogja? Mert semmi mást nem említesz, csak hogy nyugodt legyen, elüljön az öledbe, hogy simogasd. Na, erre találták ki a plüsst.
2012. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyél egy leguánt. El van az öledben, nem kell legalább napi 4 szer sétáltatnod, játszani veled viszont lehet simogatni, idomítani. Gyorsan megtanulja pl a "néz" és az "nem mozdul" vezény szavakat.
2012. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jaj nem azért leírtam hogy milyen házba lakunk és azt hogy tanulnunk kell gondoltam az már világos hogy meg adunk neki mindent
2012. szept. 19. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia: ha kutya akkor francia bulldog felelne meg az elvárásaidnak.


MAcskát nem ajánlok neked. Ő nem üldögél el az öledben. Kivéve ha olyan kedve van. Macskáknál a fajta viszonylag kevéssé befolyásolja a jellemet. Minden macska öntörvényű. Ha olyan állatot akarsz, ami rajong érted, de nem energikus, akkor csak a fr bulldogot tudom ajánlani.

2012. szept. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
azt hittem itt értelmesebbek az emberek de már látom hogy nem
2012. szept. 19. 15:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves válaszolók: MACSKÁT NE fogadjon örökbe, az ifjú hölgy. A macskával sokkal több gond van lakásban, sokkal többet kell tanítgatni- TAPASZTALAT. Persze nőhet is mint a gomba csak akkor nem biztos h sok örömöt okoz.
2012. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Patkány? AZ nagyon okos! Trükkökre is meg lehet tanitani, de nagyon nagy ketrec kell neki!
2012. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!