Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi használ a kutyáknak (jelent...

Mi használ a kutyáknak (jelent esetben a kiskutyámnak) jobban a bolha ellen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 12:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Mi annak idején nyakörvet és sampont használtunk ellene, elég hatásos volt.
2010. márc. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
valami jó bolhairtó sampont és Frontline sprayt
2010. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Kiltix, Scalibor, Advantix, Bolfo, Expsot, Practic.
2010. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Akiteki ***** válasza:
A leggyorsabb és leghatásosabb, ha valamilyen spot-ont teszel rá. 2 óra és kihullik belőle mindegyik. A környezetét pedig mosd fel valamilyen higítható bolhairtó szerrel.
2010. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszii:D ..épp vettünk a kuytámnak bolhanyakörvet..de nem sokat használ..kipróbálom a javasoltakat:)
2010. márc. 8. 12:48
 6/28 anonim ***** válasza:

En eleve azt hallottam, ill olvastam, hogy a bolhairto nyakorvek nem hasznalnak, sot a termekek tobbsege, amik az ilyen-olyan boltokban talalhatok.

Azt irta az olvasmany, hogy sokkal erdemesebb az allatorvos tanacsat kikerni, mert o hatasosabb szereket ismer, mint amiket reklammal probalnak nepszerusiteni.

2010. márc. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
advantix nagyon jó.
2010. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%

A világon a legeslegjobb módszerét tudom ,ami nem kerül több ezres költekezésbe!

1.felforralod a vizet.

2. teszel a hetven fokos vízbe sósavat ecetet hipppót és ilyen csotányölő erős port ha a kutyának szép szőrt akarsz akkor még bútortisztitót is!

3. az 50-70 fokos vízbe berakod a kutyát fél órájig ,és közben folyamatosan dörzsölöd!!!!!!

4. kiveszed a kutyust a kádból nagyon,nagyon hideg vízzel átmosod a testét!

5. megtörölöd és kész is van. eleinte csípni fogja kicsit de utánna megszokja és a bolhák nem fognak belemenni kb : másfél hónaponként ajánlatos megcsinálni de utánna a kutyának a bőre magátol beveszi a szereket és soha többé nem megy bele bolha!

REMÉLEM TUDTAM SEGÍTENI! SOK SIKERT! Próbáld kiiiii!

2010. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
?? ez tényleg hatásos?..
2010. márc. 9. 15:19
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Igen hatásos és szerintem a legolcsób! néd már meg azoknak a szereknek az összetevőit amit használsz. szinte ugyanaz és garantálom hogy soha nem lesz baj a bolhákkal! saját magam találtam ki ezt a fürdetési módot mivel sog gondom volt nekem is a bolhákkal , és ez a legjobb módszer!
2010. márc. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!