Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi használ a kutyáknak (jelent...

Mi használ a kutyáknak (jelent esetben a kiskutyámnak) jobban a bolha ellen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 12:29
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
ok..majd kipróbálom..de sósavat nem fogok bele tenni:))
2010. márc. 9. 15:35
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

NEEEEEEE MERD KIPROBALNIIIIII



elrontja a bőrét.

egy szaporító is ezt ajánlotta a tacsimnak és megd♫8glött pár nap után mert vörös lett a bőre és mégjobban vakarództott.


50-70 fokos vízben leég a kutya te ökör az ember sem bírja eddig.


sósav= kimarja a kutyád bőrét , szőrét


és minden vútorizémizé meg mi...

mekkora ökör ak iezt írta

2010. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

és nehezen találhattad ki.

mert ugyanezt a forróvizes szart ajánlotta a szaporító is ahonnét szereztem egy kutyát.

na m1

2010. márc. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nyugi nem próbáltam volna ki!! aki normális az NEM própálja ki..

megfogom fürdetni de a kádunkban , és kutyáknak való samponnal meg ápolóval:)

2010. márc. 9. 15:47
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Úgy csináld ahogy írtam! Hülyegyerek minek fosol ennyire? a szaporító nem ajálhatta ezt mivel a héten találtam fel ezt a keveréket és már használtam is a kutyának semmi baja! én kutyám nem ilyen nyápic szar! gypk!
2010. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Nem fogok ugy csinálni ahogy mondtad!! mert te csak 20 %ban adsz jo válaszokat! nem hiszek benned ,és ne is álmodj arról hogy kipróbálom! főleg ha te találtad fel:))
2010. márc. 9. 16:17
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
lol jó buta vagy azt nézed hogy ki hány százalékba add helyes választ lol sajnálom szegény kutyát.
2010. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
hát ne sajnáld:) mert nem vagyok buta. azért köszi a megjegxzést de senki sem születik zseninek..bocsi
2010. márc. 9. 16:24
 19/28 A kérdező kommentje:
amugy előre olvasd el h milyen marhaságot írt az akinek én válaszoltam!na annak a kutyáját tényleg sajnálhatod
2010. márc. 9. 16:25
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
hová valósi vagy? remélem szoktad vezetni a kutyádat az utcán majd ha tálálkozunk a pitbullommal megöletem a korcsodat. 100%
2010. márc. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!