Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi használ a kutyáknak (jelent...

Mi használ a kutyáknak (jelent esetben a kiskutyámnak) jobban a bolha ellen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 12:29
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
hát Romániában lakom ugyhogy :))
2010. márc. 9. 16:29
 22/28 anonim ***** válasza:
az ilyet megfutamodásnak hívják! jópofáskodsz itt nekem miközben félsz!
2010. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

mitől félnék?? ha nem is ismersz?:)) talán a pitbullodtol kellene félnem?:))

de mind1 ..lesz@rlak:)) nem akarok veszekedést

2010. márc. 9. 16:33
 24/28 anonim ***** válasza:
nah azért.
2010. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Minek kell átvágni szerencsétlen lányt/fiut ill. kutyáját?? Ő választ szeretne kapni a kérdésére ugy gondolom.. Nem ilyen 0. IQ.-s emberektől hazugságokat.. Pitbull?:P Vicces.. szerintem örülnél ha egy csivavád lehet 8 éves fejeddel :)

kérdezőnek:Ha valamivel lekezeled a kutyádat akkor amielött visszaengeded a helyére mindeképpen tüzeld el a rongyait és fertőtlenitsd ki a kennelét! mert visszamennek rá

2010. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

a hipó+ sósav elegye az klórgázt eredményez ami halálosan mérgező... Vagy rosszul emlékszem? ezért sem szabad a budit egyszerre a két cuccal tisztítani. Basszus, megáll az agyam.... Fel kéne jelenteni a kedves tanácsadót állatkínzásért. Ez borzasztó... Ilyen baromságot. ha gyereked feje tetves lesz, akkor azt is így irtod ki belőle? Neked kéne hipós sósavban fürdened, nagy állat lehetsz...



Egyébként nálunk a frontline hatásos volt bolha ellen, nyakörv nem sokat ér, max ami több ezer forint, de ha víz éri (pl eső), akkor mehet a szemétbe és jöhet az. de kérd ki állatorvos tanácsát! :)

2010. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 szilagyizoe /deadbit válasza:

Az illetőt aki ilyesmiket ir- sav meg bútorfényező stb.- fel kéne jelenteni az extrém állatvédőknél aztán azok ellátnák a baját. Vagy az állatrendőrségnél!

Vagy,a "saját maga által kifejlesztett"kamu- csodaszerét próbálja ki majd a saját kispulyáján,vagy önmagán derékon alul- bizti szép fényes bőre lesz majd tőle....!

Be ne dőljön senki az ilyen söpredéknek, direkt rosszat akar a kutyáknak, az ilyenek töltik fel a YouTube-ra a macskavizbefojtós stb. klippeket.

Én a Veszprémi Állatvédőknél vagyok, rühellem az állatkinzó meg rosszmájú fajtáját.

Amúgy én bolhanyakörvet használok, vagy Spot-On-t. Az olcsóbbak is működnek, az én kutyáimnál beváltak évek óta. (BOLFO márkájú vagy MAX)

Egyedül a BIO bolhanyakövek nem működtek, illetve egyet próbáltam de lehet van jobb azok közt is. BOLFO mindég használt!

2010. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 szilagyizoe /deadbit válasza:

...úgyértem próbálja ki a saját kisPULYÁJÁN ,nem kutyáján- ha esetleg valaki félreolvasta volna!!! Amit "recept" (....) amit leirt az BIZTOS HALÁL a kutyáknak ill.BÁRMILYEN állatkának!

Az ilyennek nem engedném az állattartást (bár nem hinném hogy lenne neki,sztem állatútáló az illető,állatbarát viccből sem ir ilyent!Vagy kishülye kamasz akinek ez "poén",tipikus mai agyatlan netező fiatal!) ,de a szaporodást sem nagyon -igy sajna még kispulyája sem igen lenne.

2010. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!