Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi a kiskutyám más...

Miért eszi a kiskutyám más kutyák kakiját?

Figyelt kérdés
3 hónapos lesz holnap a spánielünk. Kb.1-2 hete ha kiviszem, állandóan eszik mindent amit talál. A legnagyobb baj, hogy más kutyák kakiját eszi legtöbbször. Én persze mindig rászólok, hogy "fúj", meg "nem", de gyorsabb nálam, és mindig megeszi. Tudja valaki miért csinálhatja ezt? Félek, hogy valami baja lesz.
2010. márc. 7. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne is engedd, férges is lehet tőle.

Ez egy rossz szokás, régen a miénk a sajátját akarta enni:D volt is h eltűnt a fele mire odanéztem:S fúújj:S

olvastam azt is, h valamilyen vitaminhiány, de a dokink azt mondta ez nem igaz.

Szólj rá gyorsan h nem szabad. Le fog róla szokni, ahogy az enyém is:) Rakj rá pórázt és kerüljétek ki a piszkokat, ne legyen gyorsabb nálad, figyeld minden lépését.

Sok sikert hozzá:)

2010. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
oltásai megvannak?
2010. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
a sajátját megeszi? nekem is 3 hónapos múlt most és szint mindent a szájába vesz. mi úgy szoktattuk le ha bekakilt fent (a lakásba, még nem szobatiszta) otthagytam a saját kakiját de figyeltem mit csinál vele tudtam hogy eszi a sajátját is, így csak vártam míg odament és elkezdte enni akkor leszidtam csak egy nemet mondtam jó mérgesen és még párszor így csinálod és megtanulja hogy nem fúj és elugrik onnan ahol éppen vagy amit éppen be akar kapni.
2010. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Vitaminhiány, rosszszokás, amit az alomból tanulhatott( ha az alom nagy számú, van egy gyengébb kölyök, amelyik nem jut elég táplálékhoz, az megeszi a másik kutya székletét és ezt a szokást sajnos a többi kölyök is átveheti.) Vitaminhiány esetén kalciumhiány lehet a probléma, rossz szokás esetén idővel elhagyja ezt a szokását, de figyelj oda rá, és ha látod, hogy készül a dologra, egy egyértelmű "FÚJ" parancsszóval, majd egy azonnali széklet felőli el hozatallal oldd meg a problémát. Idővel megtanulja, hogy a fúj parancsra ott kell hagynia az adott helyet, dolgot. Ha otthagyta, nagyon dicsérd meg, adj neki jutalomfalatot.


(Bemásoltam egy hasonló kérdéstől) :D

2010. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miert irja mindenki azt, hogy FÚJ nem ugyanaz, mint a fujj, bocsi, hogy beszolok erte, de mindenki igy irja es elegge magyartalan. Ami gusztustalan, az "FUJJ"! Fujni pedig a szel szokott, meg a szulinapos a gyertyakat :)
2010. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!