Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne megoldani a...

Hogy lehetne megoldani a sétáltatást?

Figyelt kérdés
Igazából a faluban kb. minden utcában legalább 2 kutya ki tud szabadulni..es regabban mivel az en kutyam nem volt megfelelően szocializálva agresszívabb volt és volt jó pár verekedése..de mostmár megtanultam visszafogni őt..már csak attól kell félnem hogy mikor támad nekünk egy elszabadult kutya..ezért szoktam mindig elhívni valakit magammal..de nem jöhet el velem mindig valaki..és ezértis szoktan inkább csak a mezőkre vinni futni..de ez nem mehet így örökké..
2015. aug. 4. 20:39
 1/2 anonim válasza:

Sajnos mindenhol vannak felelőtlen kutyatartók. Nálunk ugyanez volt a helyzet, de már sajnos nem él a kutyánk.

Egy ideig a közeli erdőbe vittem, de később már ott sem volt nyugtunk, mert mindig találkoztunk egy elszabadult kutyával. Autóba tettük, és elmentünk máshová, ahol nyugisan sétálhattunk. Meg lehet próbálni esetleg szólni az illetékeseknek.

2015. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. aug. 16. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!