Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez komoly? Nem hittem, hogy...

Ez komoly? Nem hittem, hogy lehet überelni a válltáskában sétáltatást.

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 2. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Nem. Nem. Ennél már nincs lejjebb..
2013. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Mindíg van lejjebb, sajnos. Nehogy már szaladjon az a szerncsétlen, és kutyaként viselkedhessen. Legközelebb jön a pelus, és rugdalózó.
2013. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Valletta ***** válasza:
69%

Volt már itt olyan kérdés, hogy ha a kutya babakocsiban utazik a BKV-n, akkor kell-e neki jegyet váltani...


Kíváncsi vagyok egyébként, hogy ezek a táskában hurcolászós-babakocsis-beöltöztetős trendek honnan jönnek Magyarországra, mert Nyugat-Európában - legalábbis Németországban, Svájcban, Hollandiában én még nem láttam ilyen kutyákat.

2013. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ragtapasz1 válasza:
71%
Nagyon bízom benne, hogy csak poénból, a fénykép erejéig rakták be a kutyát.
2013. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A képen valóban kutyának való kocsi van. És véleményem szerint nem magyar gyártó és forgalmazó reklámjának a fotója. Szóval, tuti, hogy az oly nagyon "szuper", "bezzeg" nyugati kutyás társadalomnak szánták ezt a csodás járművet
2013. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

[link]

Számomra eddig ez a legdurvább.

2013. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
úristen...
2013. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Valletta ***** válasza:
57%
Akkor most írjam, hogy Németországban "bezzeg" nem láttam még olyan kutyát, amelyik húzza a pórázt? Nincsenek tele az utcák divatfajták szaporított változataival, viszont a legtöbb kutya látványosan keverék (sokuk Kelet-Európából mentett)? Senki nem viszi a kutyát a hóna alatt, de egy kisgyerek is laza pórázon vezet egy középtermetűt? Én nem bezzegeltem, viszont ezt látom ott már évek óta. Persze biztos van, aki babakocsiban tolja, de az is biztos, hogy zsigerből többet értenek a kutyatartáshoz, mint a magyarok.
2013. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt hiszem a kutya etetőszék visz mindent. Szegény kutyáim meg amúgy póriasan a főldre tett tálból eszik a kaját. Cserébe viszont szót fogadnak és nem húznak pórázon.
2013. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem már a kutyaparfüm is sok volt. Ez már minősíthetetlen.
2013. jún. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!