Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lenne rá kereslet?

Lenne rá kereslet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A minap gondolkodtam egy dolgon miközben a kutyáimat tanítottam. A gondolat egy csomag lenne, vagyis olyasmi csomagra gondolok mint anno a Póni Club vagy a Penny Girl. Csak állatosban. Állatos családban nőttem fel, még a mai napig is 2 kutyám, 3 cicám, 2 papagájom, 1 nyulam és 11 halam van. Rengeteg dolgot tudok már róluk, ugyanis már az állatorvosit is elvégeztem. A pénzekkel, költségekkel tisztában vagyok. Lenne a csomagban 1 állattartási könyv (minden hónapban más téma), 1 magazin, 1 játék, 1 kis szórólap a következő csomagról...stb. Lenne rá kereslet?
2015. aug. 10. 20:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Meg persze minden más hónapban hasznos cuccok (mondjuk gumirozott kesztyű, nyakörv, klikker...stb)
2015. aug. 10. 20:40
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen. én anno pony clubbos voltam,pedig sosem lovagoltam.de nagyon izgalmas volt várni a csomagot,olvasgatni a könyveket stb.de sokszor gondoltam rá,hogy jobb lenne ha nem csak lovas lenne,mivel a lovaglás azért a gazdagok "sportja",nem mindenki engedheti meg magának.

de vannak háziállataim.

szerintem sok állatbarát ember van.mivel állatorvosi egyetemet végeztél nyilván van ismeretségköröd.akár személyesen is lehetne "terjeszteni", mert postaköltség ha jól emlékszem 1000 fölött van már olyan dobozra.szóval legyen lehetőség élőben is átvenni.

és még mielőtt belevágnál jó előre tervezd el a csomagokat ,hogy mi legyen bennük.

engem érdekelne.

de mindenképpen döntsd el,hogy milyen korosztálynak szánod.

2015. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

és minden csomagban legyen vegyesen téma. mert pl aki kutyás nem venné meg a hüllős csomagot szerintem.de ha lenne benne kutyás és hullős dolog is,nagyobb lenne rá a kereslet,mindkét táborból.

meg valami hirdetéses dolgot is bele lehetne tenni.szóval a tagok a megunt felszereléseiket,neadjisten megunt állataikat tudnák hirdeni a csomagban. így aki mondjuk van felesleges akváriumporszívója,lehet hamarabb eladja ha célzottan állatbarát emberek között hirdeti.szerintem

mindenképpen jó ötlet,kérdés hogy mennyi ötleted van és háttered(anyagi és ismerettségi) ehhez.

mert egyedül tőke nélkül nem fog menni,főleg ha ötlethiány lép fel

2015. aug. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem. Igazándiból nem kisgyerekeknek szánom, hanem a fiataloknak (tehát 12-28 éves korig). A gyerekeket nem igazán érdekelné más, csak mondjuk az ajándékok.
2015. aug. 10. 21:07
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

"Rengeteg dolgot tudok már róluk, ugyanis már az állatorvosit is elvégeztem."

Ja, én meg az angol királynő vagyok :)

Gyerek vagy, ez nyilvánvaló a fogalmazásodból. Nem mondta anyukád, hogy hazudni nem szép dolog?

2015. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet. Egyébként a családommal és állatimádó barátaimmal csinálnám.
2015. aug. 10. 21:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Akumi: What??? :D 25 éves érett nő vagyok. :D És nem baj, hogy irigykedsz arra a 400 vmennyi pontra amit elvégeztem az egyetemen az állatorvosit. Nyugi, lélegezz! :D
2015. aug. 10. 21:12
 8/13 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam de remélem kiszűrted a lényeget akumi. Anyukád nem mondta, hogy nem kell másokba belekötni?
2015. aug. 10. 21:13
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

Akkor örülök, hogy mégsem mentem oda, mert ennyi IQ-val nem szabadna kijönni onnan. Amikor 25 évesen állítólag egy diplomával a kezedben még rendesen magyarul írni sem tudsz, mindent számokkal rövidítesz, mint 15 éve, amikor divatba jött az sms és még számoltuk a karaktereket, meg mintha az ujjacskáidon mutogatnád, hogy két papagáj, három macska, meg nem azt mondod, hogy állatorvos vagyok, és indítanék egy ilyen vállalkozást, mit gondoltok, hanem hogy eszembe jutott a póniklub (?!?!), és "rengeteg dolgot tudok róluk", mintha a következő mondatrész az lenne, hogy már a lábaikat is megszámoltam, négy van nekik, bizony. Nem felnőttes a gondolkodásod, egyszerűen süt rólad, hogy nem jártál te az állatorvosinak a közelében sem. Mert ha megtetted volna, pontosan tudnád, hogy akárhány darab állat tartása sem jogosít fel arra, hogy oszd róluk az észt, mert hiszen az állatorvosit is el kellett végezned ennyi állat mellett is, akkor bármilyen más szakmával miért lenne más?

Plusz ha 25 éves lennél, azt se tudnád, mi az a póni klub, mert amikor neked szóló lett volna, akkor még sehol nem volt. Szóval vagy leragadtál a 13 éves lelkivilágnál, és húsz évesen pónikluboztál, vagy 13 éves vagy, más magyarázatot nem találok erre a kérdésre.

2015. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne haragudj kérdező, de aki írt már valaha szakdolgozatot, az nem így fogalmaz. Egy épkézláb mondatot alig tudsz összehozni.
2015. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!