Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya hány órát alszik...

Egy kutya hány órát alszik átlagosan 24 órából?

Figyelt kérdés

Kutyàs őr vagyok. Januàrban hoztam ki egy németjuhit a sintér telepről. Màrciusban levizsgàzott. Nagyon gyorsan tanul, és kivàló jàrőrkutya. Nagyon megszerettem, és azt hiszem Ő is. Le nem veszi a szemét rólam. Egész éjjel szabadon van. Ahovà megyek àrnyékként követ.

Azt hiszem fàradt. Ahol csak lehet alszik. Egész éjjel jàrőrben vagyok, reggelre nagyon elfàrad. A nappalokat àtalussza. Szóval kívàncsi vagyok mennyit alszanak àtlagosan.


2015. aug. 14. 01:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák átlagosan 12-18 órát alszanak. De mivel most meleg van az enyém sokkal többet alszik, gyakorlatilag szinte egész nap, reggel-este futunk a határba, itthon gyakorlatilag csak alszik.
2015. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém ebben a melegben folyton alszik. 20 órát. A maradék 4ben van séta, játék, kis testedzés, foglalkozás, ilyesmi. Persze, ha van valami dolog (utcán mennek,stb)akkor pörög, de egyébként alszik a klímás szobában:D

Tavon elvan, de ott is képes lenne elaludni a vízben, nem bírja ez a meleget:D Amstaff..a hideget sem bírja. És az esőt sem. A széltől is fázik.:D Tényleg szívós kutya, mint ahogy írják :D Mondjuk én is a 365 napból kb 5-öt szeretek időjárásilag:D

2015. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Olvasva a kommenteket akkor nem csodàlom hogy az én kislànyom fàradz. Amikor zsinorba menni kell hat vagy kilenc napot, akkor itthon csak kb öt óràt alszunk. Délutàn meg menni kell vissza. De amúgx mikor elindulunk délutàn akkor nagyon pörög.
2015. aug. 14. 10:22
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó neki, hogy veled lehet, hogy sokat foglalkoztatod, mozgatod, de azért napi 10-12 óra pihenést hagyj neki, ha az összes többi időben megy. Ennyire szüksége van.
2015. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!