Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tegyem érekesebbé a sétát?

Hogy tegyem érekesebbé a sétát?

Figyelt kérdés
Amikor este le kell vinnem a kutyámat,mindin szét unom a fejem.Már a fülhallgató sem használ,és mostanában meg is fagyok,és folyton azt figyelem,hogy ki nézi h a kutyám mit és hova végez el.
2010. márc. 9. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vigyél ki fényképezőgépet,vagy frizbit(kutyafrizbit),lasztit és játszatok
2010. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz kutyás barátokat a környékről ... többen vagytok már nem olyan unalmas.
2010. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok: mi például iwiw-en inditottunk helyi kutyás forumot, lettünk 6an-7en, mindig van legalább 1-2 valaki aki ráér épp sétálni.
2010. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Este nem nagyon akarok én játszani a sötéétben,meg amúgy is csak elvinné,vissza nem hozná.Szoktunk talizni,mármint egy lány van,de úgy néz ki h nem nagyon akar lejönni,csak kifogásokat keres stb ahelyett h megmondaná...további ötletek?
2010. márc. 9. 20:42
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ha séta közben ha ott van veled vinnél egy rongyot,és azzal játszanál,,én azt szoktam, és nagyon szereti,meg amikor elkolbászol,szolok neki, és akkor utánam fut, amikor odajön hozzám megdicsérem,meg minden, te is mozogsz,és nem fogsz unatkozni,
2010. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben először is megkérdezném magamtól, hogy: Szeretek-e valójában kutyát sétáltatni?

Mert ha nincs ott senki sem, én akkor sem tudom elképzelni, hogy unalmas legyen a séta, mindig megtalálom a módját, hogyan játsszak a kutyával és amikor nem játsszunk, akkor is élvezem, hogy ő élvezi a sétát. :O

2010. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
utolsó: hát... persze én csak magamból indulok ki, de az esti séták sokszor bizony unalmasak. nektek sose jut eszetekbe, hogy de jó lenne most az ágyban olvasni, ahelyett, hogy a mínuszokban rovom a köröket az unalomig ismert utcákban? mert nekem bizony van. Ettől függetlenül muszáj menni, így nyelek egyet és megyünk. Én igyekszem mindig más irányba menni, más utcákba fordulni, vagy kimenni a főútra, vagy olyan helyre, ahol van egy kis élet éjszaka is. Ez segít, hogy ne legyen olyan egysíkú az egész. Ja, és a fülhallgatón ha rádiót hallgat az ember, az egy fokkal jobb, int csak a zene.
2010. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem gond az eső meg a mínusz, mert mikor kutyám lett, akkor ezzel számoltam, hogy ha esik, ha fúj, menni kell. Persze társaságban valóban élvezetesebb, de szerintem alapvetően hozzáállás kérdése. Ha látom a kutyámon, hogy boldog, akkor én is az vagyok. :) Márpedig melyik kutya ne lenne boldog a sétától?
2010. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy tudod, hogy menni kell, én is tudom, és megyek is, de az élvezetesség más tészta.
2010. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%

Keress kutyásokat, akár iwiwről is.

Vagy kezdd el tanítani a kutyát trükkökre, játékokra (pl. apport) az neked is öröm, és a kutyának is változatosság.

2010. márc. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!