Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tegyem érekesebbé a sétát?

Hogy tegyem érekesebbé a sétát?

Figyelt kérdés
Amikor este le kell vinnem a kutyámat,mindin szét unom a fejem.Már a fülhallgató sem használ,és mostanában meg is fagyok,és folyton azt figyelem,hogy ki nézi h a kutyám mit és hova végez el.
2010. márc. 9. 19:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
22:16 én is ugyanígy vagyok..már minden utcát kívülről fújok...kissé kezd unalmas lenni...
2010. márc. 10. 14:56
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Taníts neki trükköket.
2010. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Én a kutyámat néha elengedem ha macskát látunk:D kicsit megkergeti, a macska szóra már álmában is felkapja a fejét (nem bántja a macskákat csak kergeti)
2010. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Macskás: remélhetőleg, ha a kutyád kárt okoz, megtalálnak és a büntetés/felelősségrevonás, vagy a kutyád halálos vonyítása egy kocsi alól majd észre térít.


Kérdező: minek neked kutya?

2010. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ez a kutyus gyógyír a szívünkre,mert az előző a nővérem kutyája volt,és elütötte az autó,pedig pórázon volt.Úgyhogy léccives ne kérdezz ilyen hülyeségeket,utálom,ha ilyet kérdeznek,amikor csak annyi volt az én kérdésem,hogy hogyan legyen érdekesebb a sétánk.És most mi a szarért kérdezed ezt??? Inkább ne válaszolj,és hagyd békén azt is,aki jól érzi magát a kutyájával.
2010. márc. 12. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!