Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Royal Canin tappal ti is...

Royal Canin tappal ti is jartatok igy?

Figyelt kérdés
Mopsz kutyusom van, es Brit Care-rol valtottunk Royalra. Megadott mennyisegeket adok neki de szepen, fokozatosan elkezdett hizni. Seta ugyanannyi, nasi nulla, megis hizik, ami a tapnak tudhato be. Jart mar igy vki?

2015. aug. 20. 10:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Első, én is bírom a barfot, meg minden, én is úgy etetek, de ezt a 200 g-ot hol szülted? :D Tudtommal semmit nem írt a kérdező arról, hogy egy csivaváról, vagy egy német dogról van-e szó egyáltalán. Ahogy az sem igaz, hogy ettől semmi baja sem lehet a kutyának. Sajnos lehet - mondom ezt én, miközben én is így etetek, mert ezt tartom a legjobbnak.


Kérdező, minden kutya személy szerint kicsit máshogy dolgozza fel a tápanyagokat, kicsit más sebességgel működik az anyagcseréje, és ez nem csak a kilói számától függ, így a megadott mennyiség csak kb. jó. Az én kutyám is rendszerint kevesebbet kapott a tápból, amíg azt evett, mint amennyit a zacskó szerint kaphatott volna, így volt jó formában. Nyugodtan csökkentsd a mennyiséget, és figyeld, hogy mekkora adagnál áll be jóra a súlya.

2015. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A válaszom első felét visszavontam, félreolvastam, hogy mopsz. Bocsánat. Bár a 200 g egy mopsznak kicsit soknak tűnik azért nekem, de ebbe már kár belemenni. :)
2015. aug. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A 200g-ot úgy "szültem", hogy:

- Nincs nasi

- 2-3 órás futtatás van

- Több vitamin a kelleténél

A tacsink 200g-ot eszik, vadászunk vele, pockokat kerestetünk, tanítjuk...stb. Csupa izom, jó robusztus, és egyáltalán nem kövér.

2015. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!