Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szarvasagancsot rághat a...

Szarvasagancsot rághat a kiskutya?

Figyelt kérdés

A kiskutyám nagyon durván rág mindent, amit csak kinéz magának. Szokott kapni csontot, de nem tartanak sokáig, és naponta lenne igénye rá, ilyen gyakran értelemszerűen nem adhatok neki. A játékait nem rágja, de keresni akartam valami kalóriamentes rágcsálnivalót. Két napja vettem szarvasagancsot, viszont csak otthon kezdtem el gondolkozni azon, hogy ami ilyen kemény, az nem biztos, hogy jót tesz az új, éppen növő fogaknak. Hagyjam, hogy rövid ideig rágcsálja? Vagy tegyem el későbbre?

Ha az utóbbi, akkor milyen alternatívát tudtok, amitől nem lesz székrekedése (nagy mennyiségű csont), nem fog elhízni (bikacsök és egyéb kalóriabombák, sajna ezt is imádja), de tartósak?



2015. aug. 20. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetesen rághatja. Én úgy csinálnám hog ymegkapja egy 20 percre mondjuk, aztán elveszem tőle, később megint megkaphatja.
2015. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ártok vele?
2015. aug. 20. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha okos vagy akkor nem. A kutyához mérve megfelelő méretet kell választani, s nem hagyni hogy egész nap eszeveszettül rágja.
2015. aug. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Maxitabi ***** válasza:

Annyira keményaz agancs, hogy inkább kopik csak... 15 percre szoktam neki odaadni és figyelni közben is azért.

Amúgy ajánlom a KONG játékokat megnézni,elég robusztusak,van belőle extreme is, különösen rágós kutyáknak!!

2015. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, van Kong Puppy-ja, sajnos azt nem rágja, megtöltve is csak nyalogatja.
2015. aug. 21. 21:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Várok még véleményeket az agancsról és ötleteket rágható dolgokra :)
2015. aug. 30. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!