Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak lassan 1éve izületi...

Kutyámnak lassan 1éve izületi problémái vannak, ha sokat fut sántít, találkoztatok hasonló esettel?

Figyelt kérdés
Régebb K9 vitamint írt fel az orvos, most meg valami újabbat, a ti kutyátoknak volt hasonló problémája?
2010. márc. 10. 10:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szia!

nagyon fontosat írok!Ha szeretnél kérdezz privátbann.

Énis vettem egy 3hónapos malinois kan kutyát. És amikor futott sántított.

aztán az állatorvos megmondta hogy az egyik legolcsóbb, de legjobb kapszula a Lavet tabletta. Fressnapfban lehet venni.A csonterősítő izület javitót kapta, amin egy kölyök boxer van

2 dobozt szedett vbe, és teljesen rendbejött. Viszont addig csak sétált nem engedtem futni. kutyákkal futott, de esténként nem labdáztattam, nem futtattam. És telejesn renbejött..bárez nekem olyan 4hós korában volt,

2010. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem, hogy itt lehete kapni a tablettát, az én kutyám se santított ha nem futott tegyük fel egy hónapig, de ahogy elvittem valahova és elengedtem, hogy futkárasszon olyankor aznap este és másnap reggel szinte mindig sántított.
2010. márc. 18. 19:47
 23/23 Akiteki ***** válasza:

A lavet valóban olcsó. És finom is. Kb. annyit is ér, mintha kockacukrot adnál neki.

Luposan Gelenkrafft por jóval drágább, de tényleg jó.

2010. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!