Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A képen látható kutyám leonber...

A képen látható kutyám leonbergi vagy keverék?

Figyelt kérdés
Menhelyről hoztam 2 hónaposan, azt írták a könyvébe, hogy kaukázusi juhász keverék... mióta megnőtt, és a bundája is ordas szürkéből ilyenné változott rájöttem, hogy ez leobergi lesz, nem kaukázusi. viszont nem tudom, hogy keverék lenne? mivel pározhatott ha keverék? ismerősöm szerint fajtiszta lehet. de nekem nem úgy tűnik lassan 1 éves és nincs akkora mint egy igazi leonbergi. amúgy lány. a viselkedése eleven, ugrál, nagyon játékos, kaját időre kéri, szeret éhes utál egyedül lenni. olykor mikor játszik harap is, de nem okoz sérülést vele. házőrzőként hoztam, idegeneket a kapu előtt ugat, sőt támad is. alapjában aki a családdal jön be sosem bántja de nagyon heves örömmel fogadja. hallgat dolgokra de nem szeret engedelmeskedni pedig érti. jelenleg 11 hónapos a látható képen 8 hónapos volt.

2015. aug. 24. 03:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

íme a golden retvier. erős hasonlóság + a német juhász ami adja a feketeségét a hátán is. lehet igaza van annak aki azt állítja nem?


[link]

2015. aug. 25. 01:42
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez megmagyarázná, hogy miért ilyen alacsony, viszont akkor nem kicsit kövér, hanem nagyon!
2015. aug. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Najó, a 10-es kommented nagyon betette nálam a kaput...

Neveld meg azt a kutyát de nagyon gyorsan. Mi az, hogy követeli a kaját? Olyan nincs. Megharap? B*sznám orrba, hogy csak úgy szól. Elnézést az alpáriságért, de ez volt az első reakcióm.

Valószínűleg tényleg köze sincs a kaukázusihoz, mert egy ilyen töketlen neveléssel már rég vasvillával kellene hogy etessétek, mert máshogy nem hagyná.

2015. aug. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!