Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának mit?

Első kutyának mit?

Figyelt kérdés
Lány vagyok... 7-15ig nem vagyok otthon...utána vinném sétálni játék,stb... milyen fajtát javasoltok? ( ölebeket szeretnék kérni javaslatként, aki nem nagyon energikus. (tisztában vagyok hogy vinni kell sétálni stb.) kistestű kutyusokat soroljatok.köszönöm :)

2015. aug. 24. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A csivavak nem energikusak , nekunk is van es o lakasban el es naponta kimegy a kertbe. Nagyon lusta de neha ha elkapja a hev fut ket kort nagyon baratsagos es szeretnivalo.
2015. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Leírásod alapján neked macska kell :)
2015. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A csivavak nem energikusak , nekunk is van es o lakasban el es naponta kimegy a kertbe. Nagyon lusta de neha ha elkapja a hev fut ket kort nagyon baratsagos es szeretnivalo.
2015. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a ketszeres irasert de felrenyomtam mert teloval vagyok
2015. aug. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.utána nézek. semmi gond :)

2.: nem szeretem a macskákat és én szeretném kivinni sétálni az állatkámat :)

várom a további ötleteket :)

2015. aug. 24. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:

A csivava nem egy sima öleb, egy nagy kutya egója és harci szelleme van a kis testbe zárva és ugyanolyan határozott és következetes nevelést igényel, mint akármelyik nagy kutya. Ha ezt figyelembe veszed, remek kutyák. Nem pörögnek, de szívesen elkísérnek akár túrázni is vagy nagyon hosszú sétákra.


Más öleb ami nem energikus...Mopsz. Palotapincsi.

2015. aug. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2 csivim van és igazat adnék az előttem szólóhoz,következetes nevelést igényelnek,de lakásban szépen tarthatóak.terriert nem javasolnék(yorki,foxi)első kutyusnak mert pörgősek...szerintem,máltai,bolognese,havanese a neked való fajta. :)
2015. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nilkoletta válasza:
az előzö hozászólót kijavítanám nekem bolognese havanese fajtájú kutyám van és még most igy 4 évesen is egy energia bomba tehát....
2015. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieknek :)
2015. aug. 25. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!