Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Altattátok-e már el a kutyátokat?

Altattátok-e már el a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Sajnos mi altatás elött vagyunk, mert rákos és idös is a kutyusunk. Még idöpontot nem csináltam az állatorvosnál, de nemsokára muszály lesz megtennem. Hogy zajlott ez nálatok, mire kell odafigyelni, vinni a kutyának, hogy könnyebb legyen neki? Gondoltam arra hogy viszek neki egy használt pólómat, hogy legyen egy kis "vigasz" ebben a helyzetben. Nagyon szomorú vagyok, kérek egy kis lelki eröt töletek . :-(((
2015. aug. 25. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj, olvasni is szörnyű..nagyon sajnálom. :( Szerintem a póló jó ötlet, meg persze ha ott vagytok vele, de ez baromi nehéz lesz neked..megmondom őszintén, az én kutyám is volt a halál szélén és felmerült,ha nem lesz jobban,altatjuk de én akkor megmondtam,hogy nem vagyok hajlandó bemenni..én önző vagyok, de tudom,nem bírtam volna ki. Szerencsére felépült a sz.arosom. Szóval ha te erősebb vagy, legyél ott vele, neki biztosan jobb lesz. Sajnállak és sok erőt neked. :(
2015. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.

Kihívtuk az állatorvost, rendes volt, szó nélkül kijött (még a kiszállási díjat sem kérte el - igaz, közel lakunk a rendelőjéhez), így is baromi nehéz volt, igazán nem hiányzott volna, hogy mindezt a rendelőben csináljuk végig.

Az egyik ismerősünk átjött, ásott egy hatalmas gödröt neki, utána oda temettük, most virágágy van felette.

Nem készültünk semmivel a kutyának, ő úgysem tudta, mi történik, csak simogattuk közben.

Ha már megérett bennetek, hogy nincs tovább, akkor minél hamarabb essetek túl rajta.

2015. aug. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, Sajnos, tegnap. 6 es fel eves rotti volt, csontrakkal. Nem bitten semmit, megkapta az elso injekciot ami majdnem elaltatta. Utana a vegsot, nagyot lelegzett es eltavozott az olemben.

Szegeny olyan orommel jott a kocsiban. Csak az vigasztal, hogy mar nem faj neki semmi. Nem evett mar csak ivott.

Nagyon rossz, nagyon faj Es hianyzik. Jo termrszetu kutyus volt. Masik nem is lesz.

2015. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen. :( Meg kell mondanom, hogy borzalmas. De túl kell esned rajta, ha már csak szenved a kutyád.

Azzal tudod megkönnyíteni, hogy ha vele maradsz, mint egy átlagos orvosi vizsgálaton. Ez nagyon nehéz lelkileg, de ki fogod bírni, ne hagyd őt egyedül. Elég addig vele maradni, míg mélyen be nem altatják - először ugyanis valóban altatószert kap, hogy ne legyen tudatánál, ne érezzen semmit. Utána kapja meg a végleges "altatót", ezt már nem kell végignézned, nem fogja már tudni, hogy ott vagy-e.

2015. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm a biztató, kedves szavakat, igy hogy olvasom is csorog a könnyem. Biztos hogy bemegyek vele, azt most eldöntöttem, de nekem is szükségem lesz elötte nyugtatóra :-( 3-as válaszoló: nagyon sajnálom a rottidat, ö még fiatal volt, most nagyon friss a sebed, részvétem.
2015. aug. 25. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Koszonom, igen, nagyon faj, csaladdal egyutt sirunk, hianyzik.
2015. aug. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Februárban. Nekem két dolog volt fontos. Hogy kijöjjön az orvos házhoz, illetve a végső injekciót ne szívbe, hanem vénába kapja. Végig vele voltam, simogattam, beszélni nem tudtam hozzá, mert a sírástól nem is ment volna. Azóta nincs kutyám, még mindig úgy érzem, hogy ezt a veszteségérzést még egyszer nem akarom átélni.
2015. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!